Svátek má: Pavla

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Z čeho žije a kdo platí spolky jako Romea? Komunisti daly cikánúm krasné byty-ti svojí pílí je zničily během chvíle já jsem postavil domek a za své-proč je tato skupina nepřetržitě podporována a dotována pracujícími?????
• Manžel se v noci opětovně posral byl samé HOWNO když čuměl na fotku zrzavého vožraly.Navíc ma zase modrofialovozelený smrdutý výtok se kterým se vrátil z odpolední tapetovací čučkařské služby.Vaculíková,manželka zhownadědka plk.Ing.St.Vaculíka z Kolína.
• Принадлежащий палата построить нелегко, однако возможно. Однако зависит от того, сколь усилий вы готовы приложить для реализации этой идеи
• Manžel se v noci opětovně posral byl samé HOWNO když čuměl na fotku zrzavého vožraly.Navíc ma zase modrofialovozelený smrdutý výtok se kterým se vrátil z odpolední tapetovací čučkařské služby.
• HOWNO to je MASRO,obdivovatel zrzavého vožraly,kterého odnesl ČERT! Myslíš zrzavého vožralu co vypil flašku vodky na RF,pak to vyblil do klenotů?Jak je o tom video,co dávají na Silvestra sKlausem jak krade pero?Toho čert teprve jistojistě odnese za lhaní!
• Peroutka, po roce 1948 ve "Svobodné Evropě" doporučoval shodit atomovou bombu na Prahu jako trest za to,že jsme chtěli vyzkoušet socialistický experiment.To náš milý vrahoun Putin dokonce i nyní vyhrožoval Praze a všem zemím okolo Ruska zničením atomkami!
• DŮLEŽITÝ VZKAZ FILIPA předsedy KSČM: Všichni komunisti pojedou do Severní KOREJE, BUDOU POMÁHAT KIMOVI V ÚSPĚŠNÉM BUDOVANÍ DALŠÍHO HLADOMORU, VSTŘÍC KE SVĚTLÝM ZÍTŘKŮM BUDOUCÍCH HLADOMORŮ V PLÁNOVANÝCH PĚTILETKÁCH !!
• Do USA uprchl vysoce postavený náměstek ministra státní bezpečnosti Tung Ťing-wej. Ale nepřijel s prázdnou. Američanům předal vysoce utajované informace a dokumenty o hrůzostrašných pokusech s biologickými zbraněmi ve virologické laboratoři veWu-chanu!!
• ROZVRATNÍKA NAVALNÍKA -ZA- DVA KOLÁŘE-ZNIČITELE POMNÍKU KONĚVA CO NEOSVOBODIL PRAHU ČSR!(ZLOČIN A TREST!)!! Kolář po 75 letech konečně vykopl pomník udavače kolegů Koněva,co přijel do Prahy s křížkem po funuse, na smetiště dějin. Výborně Kolář!POCHVALY!
• Kauza VRBĚTICE neskončila.Tedy,nesmíme připustit,aby"vyšuměla"jako účelově načasovaná,kauza RICIN!/Všechny z Ruska chceme soudit,počínaje vrahy Čepigou,Miškinem,a dvěma vyhoštěnými zcvoklými putinovými agenty,jenž si v Česku vzájemně vyhrožovali Ricinem!
• Další fake News bylo,že Václav Havel je jediný kandidát na prezidenta ale to rozhodl lid na Václaváku.Pak taky, že nevstoupíme do NATO.Prezident ČR Havel nemohl o vstupu rozhodnout,to až premiér Zeman se do NATO vecpal,rozhodl i o bombardování Srbska!
• BIS zjistila,že kolem skladů ve Vrběticích se potloukali(to i v Salisbury)Čepiga,Miškin.Sklady explodovaly,podobně i v Bulharsku.Babiš,Zeman byli informováni,vláda pak pověřila Kulhánka,všechny ruský putinovy vrahouny z ambasády RF vČR do měsíce vykopat!
• Pitomia Okamury Sebranka Pitomiových dementů SPD: Chcete už žít ve Švajcu holoto? Nebo jako v Rusku? Za dozoru Putinových a Lukašenkových pohůnků? Buřty z Jarmarku za polovic, platy pak čtvrtinové. Teda ale jen až po jím vypsaném referendu !!
• Nejhorší paznechti jsou ti,kteří lezou USAkům do pr dele a mají slinty proti Rusku-chtělo by je vkopat z republiky ten..SOUDRUHU JSME V EU A NATO,USA JSOU PRÁTELÉ, JESTLI CHCEŠ LÉZT DOPRDELE PUTINOVI MUSÍŠ DO RUSKA,JINAK TĚ PUTIN ATOMEM ZABIJE !!
• ..chtělo by vkopat z republiky..SOUDRUHU JSME V EU,NATO,USA JE NÁŠ PŘÍTEL,JESTLI CHCEŠ LÉZT DOPRDELE NAŠEMU NEPŘÍTELI PUTINOVI MUSÍŠ DO RUSKA,JINAK TĚ FAŠOUN PUTIN ODPRAVÍ TĚMI NEJSTRAŠNĚJŠÍMI ZBRANĚMI, JAK NÁM A VŠEM OKOLNÍM ZEMÍM UŽ NĚKOLIKRÁT SLIBOV...
• Já St.Vaculík,kolínský zhownadědek,jsem rád,že na hradě hnípá prorusák agent StB Miloš Zeman,který ruským vrahům a čínským šmejdům co vyvinuli Covid dává informace z BIS o jejich nekalých rejdech v Česku a chrání své estébácké pravověrné soukmenovce !
• Já St.Vaculík,kolínský zhownadědek odmítám USA,CIA,NATO,EU,budu dál jednat tak,aby nás v ČR zas okupovali zasraní okupantští Rusáci,co rozorali zemi tanky,zasrali ji šmírem,23 let nás okupovali a vyžírali,dovezli atomky s ruskou bídou a terorem KSČ !
• Prezident ČR Havel o našem vstupu do NATO nerozhodoval,to až premiér Zeman se do NATO vnutil,rozhodl i o bombardování Srbska,často se mu říká humanitární bombarďák Srbů,za humanitární bombardování obdržel nedávnno od Srbů dokonce i medaili!
• KOUDELKA dostal metál v ústředí CIA.Zadarmo to nebylo,spíš za zásluhy,asi vyčmuchal ruský agenty v NATO a v ČR,Prorusák Zeman nic nedostal,páč hnípá v LDN Lány,na Hradě jej ale nahrazují kandidáti na Putinovy medaile prorusáci Mynář a Novotný-bez prověrky
• Když se přidělovala vila po Pachmanovi bylo Vaculíkovi 16let.Tak nelži zoufalé havloidní h o v n o zvané Masro/Bylo ti H O V N E nejmíň 20let,když se vila r.1973 zabavila,ale tys ji dostal až zemřel tvůj estebacký otec že,ale tebe r.1992 z vily vykopali
• Dozvěděljsem se,proč St.Vaculík, plukovník Miki, nenávidí Havla. Vykopal jej totiž s jeho rodinou z vily v Praze po emigrantu šachistovi Pachmanovi,kterou otci a jemu soudruzi estébáci přidělili za věrné služby,jako fízlování a špehování kolegů v armádě
•  St.Vaculíku,jen tvoje estebácký lhavý kecy,já tě vůbec neznám,jestli jsi tedy byl mým spolužákem a byl jsem podle tebe ještě větší blbec než ty estébáčku Miki, jak jsem si tě teď našel v Cibulkových seznamech uveď mé jméno,JESTLI NE,JSI StB svině a LHÁŘ!
• Výplody dole psal zřejmě už ztumpachovělý plk.St.Vaculík,agent StB Miki,jeden z kolínských zhownadědků, který blábolí o Masru jako o svém spolužáku, přestože neuvedl jeho jméno a zřejmě ani neví,kdo je Masro,je ta největsí kolínská ESTÉBACKÁ SVINĚ A LH...