Svátek má: Svatoslav

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a jaký smysl má vyhazování peněz daň poplatníků za vysokoškoláky(opravuji se,už na to nevidím). Nashledanou.
• Takže necháme raději toho,mě je ideologie kapitalismus u prdele,já si chci vydělat důstojný plat a když ho nedostanu v ČR,tak budu dojíždět do Německa,já nepotřebuji 120 tisíc měsíčně,já nejsem pravičák.
• já totiž nejsem žádný ´´blbeček´´,jak si čecháčkovský pravičáčci kapitalisti myslí polistopadu.Takže necháme raději toho,mě je ideologie kapitalismus u prdele,já si chci vydělat důstojný plat a když ho nedostanu v ČR,tak budu dojíždět do Německa.
• a navíc čecháčkovský pravičáčci si od listopadu jako privilegovaná kasta vysokoškoláčků zvykla krást miliony,miliardy,dokazují to nejenom vyšetřované spisy,já totiž nejsem žádný ´´blbeček´´,jak si čecháčkovský pravičáčci kapitalisti myslí polistopadu.
• ,ale na to také nemá Šilerová odpověď,protože pravičáčci rozumí všemu nejlépe(i když s VŠ diplomy nerozumí,ale frňák mají vždy vysoko) a navíc čecháčkovský pravičáčci si od listopadu jako privilegovaná kasta vysokoškoláčků zvykla krást miliony,miliardy.
• a jaký smysl má vyhazování peněz daň poplatníků za vysokošláky z medicíny,co utečou po studiích hned do ciziny,ale na to také nemá Šilerová odpověď,protože pravičáčci rozumí všemu nejlépe(i když s VŠ diplomy nerozumí,ale frňák mají vždy vysoko),
• Nebo bych se Šilerové zeptal,proč se nejde v ČR,když to v cizině jde,se při nemoci odhlásit ze zdravotního pojištění a léčit se sám na vlastní zodpovědnost a pomocí přírody a jaký smysl má vyhazování peněz daň poplatníků za vysokošláky z medicíny,co ut...
• že tyto vysokoškoláčci ´´čecháčkovský kapitalisti z ČR´´, nemusí platit sociální a zdravotní pojištění v ČR.Ale když další pravičáckou kapitalistickou ekonomickou krizí se stane,že se dostanou chudý,slušný lidi do exekucí,tak jim naopak nic neodpustí.
• ´´ty kapitalisti´´ jsou podvodníci,byli,jsou v daň rájích,přes které perou špinavé prachy,nebo tam ukládají podvodem získané majetky z podvodů,že tyto vysokoškoláčci ´´čecháčkovský kapitalisti z ČR´´, nemusí platit sociální a zdravotní pojištění v ČR.
• A nebo bych se Šilerové zeptal na to,jak je možné,že hromada bohatých lidí v ČR ať jsou to milionáři,miliardáři ´´ty kapitalisti´´ jsou podvodníci,byli,jsou v daň rájích,přes které perou špinavé prachy,nebo tam ukládají podvodem získané majetky z podvodů.
• a rovnou bych se zeptal,proč to za 12 let nebylo zdokumentované na Ministerstvu financí a Ministerstvu spravedlnosti.Nebo bych se Šilerové zeptal,proč Kalousek lhal o tom,že je málo firem v daň rájích z ČR,když jich bylo naopak hodně v daň rájích z ČR.
• ,byli odebrány tedy čecháčkovskými politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR po listopadu a rovnou bych se zeptal,proč to za 12 let nebylo zdokumentované na Ministerstvu financí a Ministerstvu spravedlnosti.
• kde jsou desítky miliard ze sociálního pojištění,které byli odebrány a nebyli zpět nikdy vráceny vládou politiků ODS,TOP09,Klausem,byli odebrány tedy čecháčkovskými politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR po listopadu.
• Já bych třeba osobně ´´´madam´´ Šilerové položil otázku,kde jsou desítky miliard ze sociálního pojištění,které byli odebrány vládou politiků ODS,TOP09,Klausem,byli odebrány tedy politickými pravicovými kapitalisty,těmito vysokoškolskými podvodníky v ČR.
• ,to bych byl kus žaluda,kdybych se čecháčkovskými pravičáky kapitalisty řídil.Další pravičáckou kapitalistickou krizí,jste slušné,chudé,poctivé občany dostali do exekucí a ta ´´madam´´ Šilerová ještě plácne,že chudým/poddaným nic neodpustí.
• To jste se přepočítali čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti,že budete utlačovat,zneužívat za co nejnižší živořící mzdy chudé,slušné,české občany a kázat jim o ´´hodnotách´´,to bych byl kus žaluda,kdybych se čecháčkovskými pravičáky kapitalisty řídil.
• Mimochodem,četl jsem nedávno EU zemědělské hospodářství,jak se bude vyvíjet,takže vím i bez vás VŠ čecháčkovských pravičáků,že bude pokles osevné řepky ´´ vy blbečci´´ pravičácký politrukblbové s VŠ diplomy polistopadu.
• A čecháčkovský pravičáci,zde názorně vidíme,kdy jste překroutili má slova,kdo tu v ČR píše ´´dezinformace´´,jste vy čecháčkovský pravičáci,neboli ty nenažraný,podvádějící blbečkové od polistopadu,co si myslí,že si za peníze mohou vše ´´dovolit´´.
• Čecháčkovský pravičáci,jste ubohý,už zase lžete,já jsem dnes o Babišovy nic nepsal.A blb nejsem čecháčkovský pravičáčci,blbem bych naopak byl,kdybych se čecháčkovskými pravičáčky v ČR řídil těmito kapitalistickými blbečky od polistopadu.
• víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti Babišovci jsou,aby nedostali ze mě,známého určitého blba politrukblba z Liberce záchvat....Čecháčkovský pravičáci,jste ubohý,už zase lžete,já jsem dnes o Babišovy nic nepsal.
• Pak moje anonymní příspěvky zde smažte,máte můj souhlas,víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti Babišovci jsou,aby nedostali ze mě,známého určitého blba politrukblba z Liberce záchvat,abych je neměl ještě na svědomí
• Pak ty moje anonymní příspěvky zde smažte,máte můj souhlas,víte moc dobře,jaký polistopadový čecháčkovský politický pravicový kapitalisti jsou,aby nedostali ještě ze mě,znameho určitého blba politrukblba z Liberce záchvat,abych je neměl ještě na svědomí
• Babiš pak žvanil o ´´tradičních hodnotách´´a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např.miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Babiš,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci,tak je budu už brát