Svátek má: Hedvika

Zprávy

Velikost textu:

Pánové z Bilderbergu nám určují co můžeme vědět a co ne

Pánové z Bilderbergu nám určují co můžeme vědět a co ne

Monica Maggioni byla jmenována  prezidentkou italské státní televizní a rozhlasové stanice RAI.

Ilustrační foto
11. srpna 2015 - 01:13

Monica Maggioni se zúčastnila zasedání Bilderbergeru v Kodani v roce 2014. Takže následuje svou  "kolegyni" Ronu Fairheadovou, nejvyšší šéfku BBC, která se také zúčastnila zasedání Bilderberger.


Účastníci kodaňského Bilderbergu v roce 2014, rusovlasá žena na levé straně je Monica Maggioni. Před ní je Francisco Pinto Balsemão, šéf největšího mediálního impéria "Impresa" v Portugalsku. Maggioni je také členem Trilteral komise Davida Rockefellera.

Takže elitní klub Bilderberg umístil své lidi na čelné pozice hlavních mediálních organizací v Evropě. Není divu, že jsme jen jednostranné informáni a neustále se nám lže. 

Ve skutečnosti, všechna média mají pod svým vedením "pánové" z Bilderbergu a ti nám určují, co smíme vědět, a co ne...

G7 jako předehra? Bilderberg, to je ale setkání skutečných vládců světa


Bilderberg (též Konference Bilderberg, Klub Bilderberg nebo Skupina Bilderberg) je označení pro výroční uzavřenou konferenci, na kterou je pozváno 120 až 150 významných osobností především ze Severní Ameriky a Západní i Střední Evropy. O pozvání rozhoduje řídící výbor a každý rok se obměňuje. Tradičně tvoří jednu třetinu pozvaných politici a zbylé dvě třetiny osobnosti z oborů finančnictví, průmyslu, odborů, vzdělání a komunikací. Název skupiny je odvozen od jména hotelu v Nizozemsku, kde došlo v roce 1954 k prvnímu setkání.

(rp,prvnizpravy.cz,alles-schallundrauch,foto:alles-schallundrauch)