Svátek má: Dorota

Politika

Velikost textu:

Občanská demokratická strana se stala obětí děsivého systému

Občanská demokratická strana se stala obětí děsivého systému

Včerejší zrada dvou poslanců ODS byla ukázkou otřesného systému, který před časem ve straně  vytvořila skupina temných postav. Jeho prostřednictvím upletla neproniknutelnou síť, kterou propojily všechny stranické struktury rozložené po celé ČR.

Ilustrační foto
9. srpna 2013 - 19:35

Strana v pasti


V okamžiku kdy bylo na síti vytvořeno poslední oko mohli řadoví členové ODS pouze bezmocně sledovat změnu jejich strany na nástroj mafiánských skupin. Včerejší příklad ukázal jak obrovskou mocí disponují. Pravicově orientovaní voliči už několik let čekají na rázný krok poctivé části strany, která provede uvnitř ODS radikální čistku a stranu vyrve z náruče zločineckých skupin.

Strach svazuje ruce

Zatím se tomuto kroku brání vedení všech významných organizací ODS a ze stranických kuloárů zaznívají hlasy, které říkají, že tento krok neudělá nikdo. Pro veřejnost jde o nepochopitelný postoj. Nediví se ovšem ten, kdo lépe zná poměry v místních sdruženích strany. Kmotrům se totiž podařilo do svého systému vtáhnout značné množství členů ODS, kteří jsou jim různým způsobem zavázaní. A také mají strach z toho, že by kmotři u výslechů na kriminálce mohli promluvit.

Poslední šance

Poctiví řadoví členové ODS a hrstka slušných lidí ve vedení strany má poslední šanci, jak svoji stranu zachránit. Buď provedou převrat, radikálně změní stanovy strany a nelítostně se zbaví všech článků zločinecké pijavice nebo stranu opustí a založí nový politický subjekt. A jako ostříži budou hlídat, aby ji nekontaminovaly nežádoucí živly. Jiná možnost pro záchranu ODS neexistuje.

Šťastný se zbláznil

Občas to vypadá, jako kdyby někteří významní členové ODS vůbec nechápali v jaké situaci se jejich strana nachází a co je skutečnou příčinou katastrofy. Donekonečna blábolí absurdní nesmysly o tom, že tragédii ODS zavinil odklon od konzervativní politiky. Pravicový volič ale není blbec a velmi dobře chápe kdy strana musí dělat programové kompromisy.

Korunu všemu pak nasazuje poslanec Boris Šťastný, který se zřejmě zbláznil z letních veder a v pravidelných intervalech žalostně kvílí, že ODS může spasit pouze návrat Václava Klause. Pan poslanec ale zapomíná říct co pro záchranu své strany udělá on sám.  Je navýsost trapné sledovat dospělého člověka a otce od rodiny, který se chová jako nesvéprávný maminčin mazlík. Neschopný sobec se opět chce někomu pověsit na krk. "Pravicový" politik jak vyšitý.   

Voliči vzkazují: Už toho bylo dost!

Voliči pravice mnohokrát v minulých letech projevili více odpovědnosti k České republice než Občanská demokratická strana. Pokud ODS, která už je v téměř komatickém stavu nepochopí skutečnou realitu, zmizí s politické scény. Konzervativní voliči už totiž dál riskovat nebudou a ODS nedají ani hlas. Nedovolí, aby i v příštích letech banda bezohledných gaunerů skrytých pod stranickou značkou hnala republiku do náruče komunistů.  

(Jiří bob Asher, foto:arch.)