Svátek má: Dušan

Zprávy

Velikost textu:

Silvestrovská výzva: Nechceme obětovat sebe ani naše dcery!

Silvestrovská výzva: Nechceme obětovat sebe ani naše dcery!

Ženy, členky AFD, z 12 spolkových německých států, zveřejnily výzvu k druhému výročí událostí na Silvestra 2015/16 v Kolíně nad Rýnem.

Silvestrovská výzva
28. prosince 2017 - 03:20

Opatření přijatá k prevenci podobných incidentů v budoucnosti nejsou zdaleka dostatečná, tvrdí ženy ve své výzvě.

"Zvláště my, ženy a dívky všech věkových kategorií, bychom měli mít jasný postoj, abychom takové chování v každém ohledu odsoudili. Proto využíváme tuto výzvu k co nejširší publicitě. Kromě toho - a to je skutečným cílem výzvy - musí konečně uzavřít zodpovědné orgány a politici německou hranici, musí znovu zavést hraniční kontroly a lidi, kteří jsou v zemi ilegálně hlásit! Pokud se tak nestane, tak
jsou všechna přijatá opatření, jako jsou například barevné náramky proti sexuálnímu násilí k ničemu, a svědčí to o cynismu a neochotě  účinně chránit původní obyvatele,“ vysvětlila Christiane Christenová.


"Jde o naši fyzickou bezpečnost. My, ženy, vyzýváme k solidaritě s oběťmi a ke zvýšenému tlaku na politickou reprezentaci. Angela Merkelová třikrát přísahala, že ochrání německý lid,  což také znamená zajištění bezpečnosti občanů a žen obzvláště. Samozřejmě, dobrá a uklidňující slova nepomohopu a zvláštní bezpečnostní tipy pro ženy jsou obviněním svobodné země. Nyní musíme podniknout efektivní kroky k zřetelnému a viditelnému zvýšení a obnovení naší bezpečnosti," dodává Janin Klatt-Eberleová.


Ženy AfD proto požadují:
  • Zjednodušení vyhoštění, zejména znovuzavedení povinného vyhoštění, a to za menší trestnou činností
  • Uložení vyhoštění již trestními soudy
  • Zrušení vymahatelného nároku na naturalizaci

Silvestrovská výzva zde

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)