Svátek má: Ingrid

Zprávy

Velikost textu:

Merkelová rozvinula červený koberec pro státy šaría

Merkelová rozvinula červený koberec pro státy šaría

Když v září 2018 dorazila 300členná obchodní delegace z Kataru do Německa, byl katarský emír přijat Angelou Merkelovou a tleskaly tomu německé obchodní elity.

Angela Merkelová a Sheikh Tamim bin Hamad al-Thani
12. srpna 2019 - 03:20

Skutečnost, že Katar je považován za jednoho z největších finančníků teroristických organizací a šiřitelů Islámského fundamentalismu, zejména na Západě, se mezi hostiteli nezmiňovala. Všichni přítomní byli zjevně  ochotni zapomenout na teroristické pozadí Kataru, zákon šaría a očividné porušování lidských práv, aby zvýšili své vlastní zisky.

Společně Angela Merkelová a katarský Emír, Sheikh Tamim bin Hamad al-Thani, otevřeli v berlínském hotelu Maritim »Fórum pro podnikání a investice v Kataru. Tento hotel má velkou konferenční místnost a je vlastněn miliardářem Kataru. Podle Handelsblatt se kromě delegace z Kataru zúčastnilo dalších 900 ředitelů společností, zástupců společností  - zejména z Německa a Kataru. Teroristické pozadí Kataru bylo obratně ignorováno.

Radikální Muslimské bratrstvo například Katar otevřeně používá jako svou hlavní základnu pro operace a podporuje teroristické organizace, jako je Hamas, bankovními převody peněz. To vše nevadí politicky korektní vyšší třídě Německa,  přinejmenším proto, že  šejk před setkáním oznámil, že zvýší své investice v Německu z 25 miliard na 35 miliard.

V této souvislosti je významné pokrytecké chování šéfa společnosti Siemens Joe Kaesera, který veřejně kritizoval demokraticky zvolenou stranu  AfD, ale ušetřil feudální vládce z Kataru obviněními z jejich financování terorismu a porušování lidských práv. Není divu, že Katar získal více než 3 procenta Siemensu ve svém státním fondu QIA (Katarský investiční  fond je státem vlastněná holdingová společnost).

Zatímco pomíjení AfD v mainstreamových médiích pokračovalo, kapitalismus „šaría“ se vládnoucí třídě jistým způsobem vyplatil. Na webových stránkách společnosti Siemens se uvádí, že skupina Siemens dostala  od  Kataru zakázku v hodnotě 790 milionů .Ze strategického hlediska nejdůležitější islámské země úmyslně rozšířují své investice v Německu a získávají tak politický vliv svými ropnými miliardami. Například Katar již vlastní 14,6 procenta Volkswagenu, 6,1 procenta Deutsche Bank a stát šaría Kuvajtu 6,8 procenta společnosti Daimler. A zatímco spolková vláda údajně bojuje proti násilnému islamismu a obtěžuje ruské společnosti stále více sankcemi, Merkelová pořádá investiční konference pro nejdůležitější mezinárodní teroristické příznivce a finančníky islamizace v Německu.

Zisky a dividendy, které tyto státy šaría dosáhnou svými investicemi v Německu, se pak používají k financování výstavby mešit a šíření radikálního islámu. Například si nikdo nemůže být jist, že výplaty dividend od VW, Daimler a Deutsche Bank nekončí v teroristických organizacích, jako je al-Káida nebo Islámský stát - nebo že financují výstavbu salafistických mešit v Německu.


Perfidnost této spoluviny německých elit se šaríjským kapitalismem spočívá v tom, že menšina vlastní  miliony dolarů, zatímco důsledky islámské indoktrinace a podněcování muslimských populací v Německu proti západní společnosti musí široká střední a nižší třída vydržet. Negativní a nebezpečné účinky těchto islámských investic se šíří všude a radikalizují se islámské  děti v základních školách. Vzrůstají  prudce náklady ve všech sociálních fondech a německé ženy se již neodváží jít osamocené na silvestrovské a další párty, tak to je jen špička ledovce.

Tajná zpráva Spolkového úřadu na ochranu ústavy a spolkové zpravodajské služby výslovně varují před  „dlouhodobou strategií vlivu“ Saúdské Arábie, Kataru a Kuvajtu na západní státy a společnosti. Tyto šaría státy chtějí  integrované muslimy v Německu  „převést“ zpět  na opravdovou  cestu islámu. Tato sdružení, jejich podporovatele a finančníky lze označit pouze za intelektuální žháře, kteří otevřeně propagují radikalizaci muslimů v Německu. Přestože německá vláda si je plně vědoma nebezpečí investic ze států šaría, tak Angela Merkelová pro islámské agitátory v Berlíně rozvinula  červený koberec.

Radikální islám, podporovaný a financovaný Katarem, Kuvajtem a Saúdskou Arábií, vidí svého smrtelného nepřítele v západních hodnotách a společnostech. Skutečnost, že německé světové společnosti vědomě využívají své zástupce jako otvírače dveří na Západ, je neuvěřitelný skandál. Německá elita v politice a ekonomice tak činí ze sebe komplice  antidemokratické ideologie lidských práv.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)