Svátek má: Sabina

Byznys

Velikost textu:

V rouškách jako bez roušek se v řetězcích krade nebo přímo žere

V rouškách jako bez roušek se v řetězcích krade nebo přímo žere

Žijeme si v době, kdy obchodní prostory řetězců bez ohledu na celkovou plochu jsou přístupné jen s rouškami na obličejích. Do obchodu se dostanete jen automatickými dveřmi, které se otevírají jen z prostoru vchodu. Pokud chcete odejít musíte východem jen kolem pokladen. A co se nestalo?

Řetezce utržené ze řetězu
19. dubna 2020 - 21:55

„Stalo se mi že, když jsem vcházel do obchodu, přede mnou otevřenými dvéřmi se prosmykla mladá žena běžící ven s nějakým květináčem s kytkou v náruči. Každým pádem tu kytku nekoupila a lze tvrdit vzhledem k jejímu spěchu, z kterým unikala z obchodu, že květinu ukradla," vylíčil zažitou událost jeden z návštěvníků obchodního řetězce.

„Viděl jsem na sociálních sítích video natočené v nějakém německém obchodě, na kterém jakýsi tmavý pomatenec, kráčel v uličkách mezi regály jednoho obchodního řetězce a tu si otevřel obal od sušenek, aby na počkání hned tři sežral, tu si otevřel mošt v krabici, aby trochu upil, po chvíli si otevřel sklenici s okurkami, aby čtyři na počkání sežral a na závěr si ještě otevřel plechovku od piva, aby si dal pár doušků pěnivého moku. Zákazníci se na toho kouska dívali, aniž cokoliv učinili. Ten cizinec se choval jako hovado. Někdo by řekl terorista. Ten si sice nic neodnesl do místa svého přespávání, ale znehodnotil šest sedm potravin přímo v obchodě. Možná, že si někdo nevšiml otevřené krabice moštu a koupil jej a přinesl si jej pak domů a napil se přímo z krabice. Pak tomu chudákovi jen přejme, aby ten potraviny ochutnávající  terorista nebyl nakažený nějakou ošklivou nemocí," sdělil nám jeden čtenář.(ps, Prvnizpravy.cz, koláž: ps)
Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
104.6
ČEZ
442
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK A
483
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERČNÍ BANKA
476
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
782
PHILIP MORRIS ČR A
13520
O2 C.R.
218.5
UNIPETROL
382.5
VIG
502.5