Svátek má: Oleg

Politika

Velikost textu:

Bohuslav Chalupa: Už je za minutu dvanáct!

Bohuslav Chalupa: Už je za minutu dvanáct!

Od roku 2014 prosazuji sám jako "kůl v plotě" obnovu Civilní ochrany – obnovu Branného svazu, institucionalizaci Domobrany, píše na facebooku Bohuslav Chalupa.

Bohuslav Chalupa
25. června 2021 - 10:23

Zavedení Branné výchovy (přípravy obyvatel na krizové situace) do škol a stejně tak i změnu legislativy k posílení vzájemné synergie branných a bezpečnostních složek.

Dlouhodobě upozorňuji na to, že daňový poplatník ČR by měl investovat - pokud jde o armádu a její význam pro obranu vlasti - do chemiků, zdravotníků, ženistů, do kybernetické obrany, robotických systémů a nikoliv do obrněných brigád které by měly bojovat kdesi v Litvě nebo na Ukrajině.

Zároveň dlouhodobě upozorňuji na nepřipravenost země/obyvatelstva/ na masové krize všeho druhu - nedostatečnost ve znalostech, dovednostech, v personálním i materiálním vybavení a zcela záměrnou ignoraci tohoto stavu ze strany politiků.

Povodně, havárie chemiček, Vrbětice, nyní "Covid" , kybernetické útoky na nemocnice a aktuální živelná pohroma na Břeclavsku, to jsou jen varovné signály upozorňující na to, že už je za minutu dvanáct, končí příspěvek Bohuslav Chalupa.A pár komentářů:
  • Vážený pane Chalupo, nejste sám, je nás více, ale bez široké spolupráce nic neprosadime.
  • Teritoriální obrana včetně silné CO musí být naše národní priorita.
  • Souhlas!

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)