Svátek má: Alan

Politika

Velikost textu:

Bývalému poslancovi Chalupovi se nelíbí nákup amerických vrtulníků

Bývalému poslancovi Chalupovi se nelíbí nákup amerických vrtulníků

„Za 12 US vrtulníků dáme 15 mld! Nikoliv - dáme 30 miliard a to není konečné "číslo". Přitom disponujeme 12 ks ruských Mi24-35m, z nichž budete mít jen při přeletu husí kůži. Naprosto vyhovující zbraň pro obranu teritoria ČR," napsal bývalý poslanec a bývalý voják Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
13. července 2020 - 08:35

„Na  50 % celého zbývajícího životního cyklu, jejichž modernizace a údržba na dalších 5 let by nás, daňové poplatníky, přišla odhadem na max. 5 miliard. Náhradní díly se dají zajistit mimo zdroje RF!  Turecké hospodářství hadr. Mimochodem na nadzvukovýh strojích budou stále létat vojáci nad 30 let?" napsal Chalupa.

Chalupova poznámka sklidila celou řadu dalších komentářů


Jeden dokonce upozorňuje na hýření finančními prostředky a utrácení peněz nás všech  za vrtulníky vhodných „ pro podporu vylodění námořní pěchoty," jak napsal jeden ze čtenářů. 


Každopádně výměně ruských vrtulníků za americké  jako na zavolanou  přišlo vhod, že zrovna někteří nejenom regionální politikové se snaží svými provokativními zásahy (přejmenovávání prostranství, kácení soch a zbožňování vlasovců) okopávat kotníky zástupcům Ruska a narušovat dosud přátelské  vztahy s jednou nepřehlednutelnou velmocí.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Bohuslava Chalupy, foto: ps)