Svátek má: Miloš

Politika

Velikost textu:

Chalupa: Bude to manifestace srabsky využívající anonymity davu

Chalupa: Bude to manifestace srabsky využívající anonymity davu

"Manifestace nespokojenosti na Letné bude manifestací čeho? Bude se manifestovat, aby se mnozí zbavili vnitřního napětí a frustrace ze své individuální neúspěšnosti, z vlastního špatného svědomí?" zeptal se na svém facebookovém profilu bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
23. června 2019 - 08:25

"Bude to nanifestace srabsky využívající anonymity davu, manifestace nežádající žádné osobní odvahy (tedy mimo narcistnich hrdinů na tribuně, kteří ve skutečnosti neriskují vůbec nic - chráněni onou demokracií, jejímž ohrožením argumentují? Manifestací nežádající potřebné názorové střety a hlubší odbornou diskuzi? Proces, který nikdy a nijak nemůže nahradit emoce a tupá zmanipulovaná davová hysterie....," odhaduje bývalý poslanec za ANO 2011.

"Ve skutečnosti je to laciná a nic neřešící , pseudomorálni alibistická srabárna - protéza pro chybějící špatné svědomí a neschopnost navrhnout celospolečensky realizovatelné řešení jedním každým z účastníků - občanů (ovčanů)... a neschopnost jít do demokratického názorového a věcného souboje," píše se v Chalupově komentáři."Je to odpustek na nevědomou, ale mnohem častěji vědomou kolaboraci se vším, co se tu od roku 1990 stalo a děje? - mnozí si ale neférově pomohli, nebo závidí těm, co bez skrupulí využili systému nastaveném ex-revolucináři a jimi nastavené legislativě legalizujicí do očí bijící lumpárny?" má jasno Bohuslav Chalupa.

" Bude se dav ptát na jména a odpovědnost těch, kteří to "nastavili"? Manifestace davu bez jakékoliv osobní odpovědnosti a odvahy individuálně prosazovat a obhajovat to, za čím si STOJÍM - A KONKRÉTNĚ NAVRHUJI (tedy pokud jsem vůbec něčeho takového schopen).... je na dvě věci," uzavřel svůj komentář Bohuslav Chalupa.

(ps, facebookový profil Bohuslava Chalupy, Prvnizpravy.cz, foto: ps)