Svátek má: Vladislav

Politika

Velikost textu:

Chalupův vzkaz pro senátory - fanatiky: Poturčenec horší Turka

Chalupův vzkaz pro senátory - fanatiky: Poturčenec horší Turka

Bývalý poslanec a důstojník chemického vojska Bohuslav Chalupa po nápadu některých senatorů vyřadit z tendru o Dukovany ty, kteří nemají prověrky NATO, poslal  pokryteckým senátorům - fanatikům vzkaz: Poturčenec horší Turka! Měl k tomu důvod.

Bývalý poslanec a důstojník chemického vojska v záloze Bohuslav Chalupa
22. prosince 2020 - 08:30

„Jen pro obecnou informaci a obecný kontext pojetí bezpečnosti Ruské....RUSKÉ!!! RAKETOVÉ MOTORY RD-180, pane Wagenknechte a Fischere jsou v USA instalovány do prvních stupňů nosných raket Atlas-5. Podle analytiků jsou tyto rakety používány pro „KRITICKY DŮLEŽITÉ vesmírné starty uskutečňované V ZÁJMU AMERICKÉ NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI“ ..." uvedl jako příklad bývalý poslanec za ANO.

„I když zákon ukládal americkému letectvu vzdát se používání RD-180, podle prognóz amerického časopisu National Interest se nahrazení importovaných raket neuskuteční minimálně do roku 2024. Kongres také uznal nemožnost vyměnit ruské motory v příštích deseti letech," uvedl příklad ze Spojených států amerických Bohuslav Chalupa na svém facebookovm profilu.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Bohusĺava Chalupy, foto: ps)