Svátek má: Horymír

Politika

Velikost textu:

Co v dubnu ČT p(r)odělala za 135 korun měsíčně od každého z nás

Co v dubnu ČT p(r)odělala za 135 korun měsíčně od každého z nás

Znáte to. Na co by lidi měli nadávat, když ne na televizi. Na druhou stranu, proč ne, když alespoň té české vlastně České televizi posíláte 135 korun měsíčně, ale to není žádné předplatné, ale vynucený poplatek, který zaplatíte, jen proto, že máte doma televizi.

Česká tedy naše televize
1. května 2018 - 07:37

Co vás v dubnu 2018 v České televizi mile i nemile překvapilo?

"Se zájmem  jsem se po dva nedělní večery díval na dvoudílný film zpracovaný podle skutečných událostech Metanol. Byl to film, který se tvůrcům skutečně povedl a je jedno, zda ten film označíme za detektivku či sociální drama nebo oboje.  Na druhou stranu  jsem se těšil na Českou televizí rovněž nějak podporovaný film o Tondovi Blaníkovi, jak usiluje být prezidentem, ale tady jsem byl hodně smutný. Tolik zbytečně hrubých slov ve filmu navíc vysílaném před 22 hodinou, na to snad Česká televize nemusela příspívat i z mého příspěvku 135 korun měsíčně," komentoval své divácké zážitky student politologie, který si nepřál být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Čekali jsme od vás, že se budete věnovat zpravodajství nebo publicistice na ČT?


"Tam je stejná situace už několik měsíců. Ve zpravodajství zvou a následně dělají živé vstupy z demonstrací nejdříve proti poslanci, který byl zvolený do čela nějaké komise, aby ti lidé provolávali hesla proti prezidentovi a proti premiérovi v demisi a když se někde sejdou lidé, kteří manifestují za mír nebo neharašení zbraněmi, tak tam televize není. Také se ve zpravodajství dozvídáte zcela nepodstatné pitomosti nebo tam slyšíte pokusy o převracení historie."

Běžte se vycpat s celým tím zaujatým a nesmyslným zpravodajstvím!

???

"Na to ostatně nedávno upozornil publicista Ivan David, když si všiml, že zpráva uvedená ve zpravodajství ČT: "Dnes Prahou projedou historická vojenská vozidla připomínající částečné osvobození Československa". Šlo samozřejmě o historická vojenská vozidla US Army.  Ivan David pak svůj názor vyjádřil na webu Našerepublika.cz. Co to je částečné osvobození Československa?"

Částečná pravda o částečném osvobození Československa


(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)