Svátek má: Kamila

Politika

Velikost textu:

Holka z nezisku, co má zbrusu novou propisku a neposlušnou tenisku

Holka z nezisku, co má zbrusu novou propisku a neposlušnou tenisku

"Je to holka z nezisku, co má zbrusu novou propisku a neposlušnou tenisku... paní Čaputová celý život pracovala v neziskových organizacích. Je typický představitel toho kosmopolitního světa. Bude krásně politicky korektně souhlasit na správném místě,“ řekl Ondřej Hejma.

Paní Čaputová celý život pracovala v neziskových organizacích
16. dubna 2019 - 08:16

Známý zpěvák se v  pořadu xtv.cz zabýval mnoha tématy.

O slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové ...

"Chystám novou písničku na toto téma. Je to holka z nezisku, co má zbrusu novou propisku a neposlušnou tenisku... paní Čaputová celý život pracovala v neziskových organizacích. Je typický představitel toho kosmopolitního světa. Bude krásně politicky korektně souhlasit na správném místě,“ řekl o nově zvolené hlavě státu slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové Ondřej  Hejma.

Zneužívání v církvi souvisí se sexuální revolucí, napsal bývalý papež Benedikt ...

"Mám pocit, že zneužívání v církvi je to samé, jako zneužívání mimo církev. Nechápu, proč se v tom má dělat rozdíl. Jestli je to kněží nebo Michael Jackson, pedofilie zůstává pedofilií. Je to problém pro církev, protože představují vyšší moc, mravní zákon, ale to už dávno víme, že to není pravda. Jsou to stejní lidé jako my. Musejí se přemáhat a snažit, “ řekl také Ondřej Hejma.Pokud Rusko nepotrestáme za Ukrajinu, může se u nás opakovat rok 68..." tvrdí europoslanec Jiří Pospíšil.

"Bát se, že nás Rusko obsadí, je správné. Klidně se to může stát, ale ne vojenskou mocí, dokud existuje NATO. Tanky sem nepřijedou. Ale to, že si tu někdo koupí nějakou velkou firmu, která zmůže víc než ministr se stát může. Jde o obchodní válku, kterou vede Amerika a Rusko. A my jsme s tou Amerikou a musíme trestat Rusko, i když je to legrační, že by Švejkové trestali Rusko," řekl Ondřej Hejma.

(ps, xtv.cz, Prvnizpravy.cz, foto: z TV)