Svátek má: Alexandr

Politika

Velikost textu:

Hort k islamizaci Evropy: Oni válčít nebudou, prostě nás přečíslí

Hort k islamizaci Evropy: Oni válčít nebudou, prostě nás přečíslí

Sedmnáct kapitol má kniha českého šachového velmistra Vlastimila Horta Budu-li mít kliku, ve které píše o svých životních milnících, popisuje, proč odešel  do zahraničí, ale věnuje se i vývoji v Německu a píše i o islamizaci Evropy, z které má obavy. 

Knížka šachového velmistra Vlastimila Horta
11. května 2019 - 11:50

"Strategii všech muslimských azylantů a proudů uprchlíků proudícího z jihu na sever definoval plukovník Kaddáfí, též zdatný terorista, když oslovil  Západ: "Vážení pánové, my s vámi vůbec nebudeme válčit, my vás prostě přečíslíme!"  Bohužel, smutná, statisticky dokázaná pravda," píše slavný šachista.

"Osidlování západní Evropy muslimy začalo ve Francii po Alžírsko-francouzských válkách, jejich již třetí či čtvrtá generace žije v ghettech, většinou na sociální podpoře. Policie si bere vesty a ostré náboje, když s největší opatrností zasahuje. Německo si pozvalo v roce 1963 Turky jako gastarbeitery na špinavou práci. Nevysvětlitelná a pro mě nepochopitelná krátkozrakost Anglie, Belgie a Holandska. Příliv Maročanů," napsal Vlastimil Hort.

Známý šachový velmistr také popisuje svoji zkušenost z pobytu v nemocnici, kdy jej pacient, který s ním byl na pokoji, vyhnal z pokoje, aby se mohl modlit. Když podruhé  jeho žádosti nevyužil, muslim zcizil klíč od společenské místnosti a tím zamezil ostatním pacientům na patře  sledovat v televizi fotbal.Vlastimil Hort zná řešení.

"Co se mělo stát? Při a po přílivu prvních uprchlíků měla mít Evropa připravené prázdné velké nákladní lodě. Naplní-li se číslo tisíc, dostanete balíček na cestu a loď vás vrátí zpět do přístavu, ze kterého jste vypluli," uvedl řešení v kapitole sedmnáct Vlastimil Hort v knize Budu-li míti kliku, kterou vydalo nakladatelství NAVA.

Knihu Vlastimila Horta redakce objevila na stánku vydavatelství NAVA na veletrhu Svět knihy, který probíhá od 9. května do 12. května 2019 na Výstavišti v Praze v Holešovicích.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)