Svátek má: Maxmilián|Maxim

Politika

Velikost textu:

Hoši a holky z EP, fakt děkujeme. Tipuji další nárůst preferencí ANO

Hoši a holky z EP, fakt děkujeme. Tipuji další nárůst preferencí ANO

"Na půdě EU proběhl další díl ANTIBABIŠE, který už se doma v ČR nechytá. Suma sumárum - v příštím průzkumu tipuji další nárůst preferencí ANO. Hoši a holky z EP, fakt děkujeme...," uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu bývalý hejtman Michal Hašek.

Michal Hašek
13. prosince 2018 - 08:15

"Sleduji pozorně jednání EP ke kauze údajného střetu zájmů premiéra Babiše a Agrofertu při čerpání fondů EU (údajného neboť ctím presumpci neviny), mám pocit, že všichni na českém politickém hřišti neúspěšní včetně odpadlíka od ANO Teličky si teď vyřizují účty s premiérem Babišem v EP (řada z nich znovu kandiduje příští rok v květnu ve volbách do EP)," komentuje současné dění  v EP politik ČSSD.

"Korunu diskusi nasadil Jiří Pospíšil, který prohlásil,že jako bývalý ministr spravedlnosti v ČR ( dohromady 5 let za ODS) musí konstatovat, že české orgány problém objektivně neposoudí ... Že by podle sebe soudím Tebe ??? " ptá se bývalý hejtman Michal Hašek.


"Taková nedůvěra ve fungování právního státu v ČR??? S lítostí konstatuji, že na půdě EP  proběhl další díl ANTIBABIŠE, který už se doma v ČR nechytá, jakkoliv to zejména čeští europoslanci v každém svém projevu vehementně vyvraceli... tak moc, až to trhalo uši. Suma sumárum - v příštím průzkumu tipuji další nárůst preferencí ANO. Hoši a holky z EP, fakt děkujeme...," uzavřel svůj komentář Michal Hašek.

(ps, facebookový profil Michala Haška, Prvnizpravy.cz, foto: ps)