Svátek má: Ambrož|Benjamín

Politika

Velikost textu:

Ivan David: Nastupuje nová totalita s novými symboly

Ivan David: Nastupuje nová totalita s novými symboly

<< VIDEO >> Kvůli epidemii koronaviru se nesmíme srocovat, takže tedy vážení nepřítomní, odstranění sochy maršála Koněva je velmi příznačným znakem epidemie, uvedl Ivan David svůj projev na místě, kde stávala socha.

Europoslanec Ivan David
4. dubna 2020 - 08:15

Je to mnohem horší epidemie než ta koronavirová je to epidemie, která nám místo roušek chce nasadit roubíky.

Bruselská paní Věra Jourová připravuje cenzuru a současně chce podplácet média, tak aby mluvila jedním hlasem. Nastupuje nová totalita s novými symboly .


Nevíme co se tady plánuje jestli to má být opravdu parkoviště nebo obchodní dům. V Berlíně v místě, kde byla budova, kde s německou pečlivostí bylo plánováno vyvražďování duševně nemocných,  tak v tom místě byl v dobách NDR postaven koncertní sál. Víme, že Němci jsou velmi kulturní národ. V Brandenburgu, kde byla věznice, kde byli duševně nemocní vyvraždováni, tak v těchto místech stojí obchodní dům, poblíž obchodního domu stojí sovětský tank a u něj je nápis „Děkujeme sovětským osvoboditelům“. Naproti tomu tanku je zase pomník obětem komunismu, takže to mají Němci hezky všechno pohromadě, je vidět, že je to pořád ještě multikulturní společnost, ale možná není daleko doba kdy to bude velmi monokulturní společnost. Doufám, že se toho nedožijeme.

S odstraněním této sochy nechce nic mít ministerstvo zahraničí, takže já myslím, že by se mělo přejmenovat na zahraniční ministerstvo. Když jsem napsal na facebook článek o odstraňování této sochy, psal jsem o tom, že to má na svědomí jako vždycky pátá kolona a jmenoval jsem ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Starosty a Piráty  No a pak jsem se podíval na internet a zjistil jsem, že přesně taková  sestava vládne v Praze 6, jenom místo Piráta je tady Zelený, ovšem v Evropském parlamentu patří Piráti do frakce Zelených.

Myslím, že ti všichni dobře vycházejí s Hitlerovými pohrobky, buďto se jejich funkcionáři scházejí  s funkcionáři Sudetoněmeckého landsmanšaftu, nebo jako Pirát Peksa závidí Němcům Merkelovou. Někteří naši rodáci se uměli vždycky přizpůsobit, a proto předpokládám, že se pan Kolář brzo přejmenuje na lépe znějící jméno „Wheeler“.Prý připravují muzeum dějin 20.století. Já jsem přesvědčen, že to budou úplně nové dějiny, takové dějiny, které tady ještě nebyly a to muzeum bude z těch, kam každý režim vodí školní mládež a na konci toho režimu tam pak nepáchne ani noha.

Snažme se, aby takový režim u nás ani nezačal, aby toto nebyl nový začátek. Já věřím tomu, že bát se musí vždycky ti druzí!, zakončil svůj projev Ivan David.


(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)