Svátek má: Otýlie

Politika

Velikost textu:

Jak to víte, že Rusko provokuje?! Z čeho tak usuzujete, pane generále?

Jak to víte, že Rusko provokuje?! Z čeho tak usuzujete, pane generále?

Rusko a každý jiný suverénní stát si na svém výsostném území může dělat co chce. Jestli se tam rozhodne postavit kasárna a shromáždit tam svá vojska, tak to ještě neznamená, že chce začít válku, píše Hynek Blaško na facebooku.

Hynek Blaško, europoslanec
9. prosince 2021 - 03:20

Co když chce jen demonstrovat svou sílu a odradit tak případného protivníka? Můžete pane generále Pavle občanům vysvětlit důvody, co by tím Putin získal, kdyby tu válku začal? Už mě rozčiluje to neustálé se navážení do pana prezidenta Zemana a přijde mi to na výsost TRAPNÉ!!


„Mlčení je vlastně tichý souhlas nebo dokonce podpora. To, že od našeho prezidenta neslyšíme jediné slovo, kterým by se vyjádřil kriticky k provokativnímu chování Ruska, znamená, že toto chování přinejmenším toleruje, nebo ho dokonce považuje za správné,“ uvažuje Petr Pavel. (plus.rozhlas.cz)A jak čtenáři reagovali?
 • Tahle guma vy se měla podívat kolik vojenských základen má po světě Rusko a kolik USA a NATO. Typický bolševický lampasák co se překabátil. To ale jak se zdá přívržencům demobloku a jejich obdivovatelům v jeho případě nevadí.
 • pan generál Pavel je stejnej jak řčení: KAM VÍTR TAM PLÁŠŤ .....
 • Tak ať je ticho.
 • ..výroky p.generála odebírají potencionální voliče v budoucích prezidentských volbách. Místo aby jste byl nestranný, tak se přidáváte na stranu těch,kteří by rádi válčili s Ruskem, aniž si uvědomují následky , které určitě budou hrozivé...


 • Kariérní komunista opět perlí. Převlékačem kabátu hluboce pohrdám. Je to jen další duše prodejná.
 • je zajímavé, jak mnoho občanů spílá komunistům, po volbách mejdany, že se nedostali do sněmovny, ale zároveň vyzdvihují bývalé komunisty na ty nejvyšší posty ...  příkladem je soudruh generál Pavel, bývalý ochránce a bojovník Varšavské smlouvy, vystudovaný v Moskvě na Vorošilovce a jedna ruka s fanatickým komunistou generálem Vackem, kterého si tak oblíbil Havel ....... 
 • ...kolik bezpáteřních pragmatických zmrdů bude ještě kandidovat na post prezidenta?
 • To by byl asi "hukot", kdyby si Rusové udělali cvičení třeba na Kubě, nebo v Columbii ...
 • Mne spíše překvapuje, jak lidé šířící odkaz V. Havla, tedy pravdu a lásku, dokážou vyhrožovat...
 • Tak jsem dala smějícího se smajlíka, když jsem si přečetla titulek, potom jsem to změnila na souhlasného, když jsem si přečetla komentář nahoře - a nakonec jsem smajlíky zrušila, protože by v tom byl bordel, aby někdo věděl, na co reaguji, takže písemně - Petr Pavel je idiot
 • Blb, co si nevidí na špičku nosu a spolu s rohlíkovou kleptomankou z ODS, chce apokalyptickou válku. Chrań nád pane Bože od takovýchto cééééélebrit.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)