Svátek má: Viola

Politika

Velikost textu:

Jaký je rozdíl mezi Paříží,Barcelonou, Moskvou a Hongkongem? Zásadní!

Jaký je rozdíl mezi Paříží,Barcelonou, Moskvou a Hongkongem? Zásadní!

"Jaký je rozdíl mezi Paříží, Barcelonou, Moskvou a Hongkongem? Zásadní! Když policie mlátí lidi v Barceloně nebo v Paříži, je to v pořádku. Když policie mlátí lidi v Moskvě nebo v Hongkongu, je to odsouzení hodné policejní násilí," má jasno komentátor současné dění Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
6. srpna 2019 - 08:13

" Když policie mlátí lidi v Moskvě nebo v Hongkongu, naše média se mohou přetrhnout. Když policie mlátí lidi v Barceloně nebo v Paříži, není třeba to ukazovat," konstatuje zakladatel ODS a hudebník Petr Štěpánek.

"Když policie mlátí lidi v Moskvě, ministr zahraničí Petříček spěchá psát protestní nótu. Když policie mlátí lidi v Paříži, ministr zahraničí Petříček ani nemukne. Už tomu rozumíte?" zeptal se na svém facebookovém profilu komentátor  Petr Štěpánek, aby dodal: "Vítejte v Zemi dvojího metru!"

O den dříve si Petr Štěpánek všiml práce České televize ...

"Klasická Česká televize! Vysílá speciál ke střelbě v USA. Jenže tohle se nás až tak moc netýká. Zato nedávné migrantské vraždění kousek za našimi humny, v bezhraničním schengenském prostoru, ať už v podobě strkání pod jedoucí vlak či rozsekání mačetou, se nás může dotýkat setsakra brzy. Ale o tom veřejnoprávní manipulátoři ani nemuknou, natož aby o tom vysílali zpravodajský speciál," upozornil na mimořádné vysilání ČT24 Petr Štěpánek.

"A propos, že za všechno samozřejmě může Trump, snad ani nemusím dodávat. A na tenhle propagandistický paskvil jim každá domácnost povinně posílá 1.620,- Kč ročně. Jak dlouho ještě?" zeptal se komentátor současného dění na svém facebookovém profilu.

(ps, facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto: ps)