Svátek má: Beáta

Politika

Velikost textu:

Jana Zwyrtek Hamplová: Jsme zachráněni!

Jana Zwyrtek Hamplová: Jsme zachráněni!

Vážně - je přece super, jak se ta spousta lidí složila mladému pánovi na osobní politickou kampaň, a taky je skvělé, jak do politiky míří lidé, co už toho v životě “tolik” dokázali a “tolik” toho umí, píše k odchodu Mináře z "Milionu chvilek" Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka.

Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka
28. září 2020 - 11:07

Ti by přece nejlépe rozhodovali o nás - co jsme tak staromódně přízemní, že se živíme normální prací, a politika vždy následovala až jako druhá v řadě.

Ale hezky to klučina na všechny zahrál, všechna čest. Ti lidi mu na to fakt skočili, že nejde o jeho osobní politickou kariéru. Ovšem už jak si začal vyplácet za ono demonstrování plat (!!!), bylo jen otázkou času, kdy přizná barvu. A je to tu. Až se tomu nechce věřit, že tak brzo.

Takže - nešlo o žádných “milion chvilek pro demokracii”, ale o způsob zajištění současné i budoucí obživy mladého pana zakladatele. A lidí kolem něj... Všichni, kdo chvilkařům ze svých platů  přispěli na jejich účet s vírou v lepší zítřky, se tak dnes mohou právem cítit podvedeni. Neb byli zneužiti. Respektive došlo k “privatizaci” jejich příspěvků ve prospěch osobních cílů jednoho mladého muže.

PS: Každý subjekt, který někoho takového vstřebá, je pro normální lidi nevolitelný, dodává Jana Zwyrtek Hamplová.

(rp,prvnizpravy.cz, fb, foto:arch.)