Svátek má: Filip

Politika

Velikost textu:

Jde skutečně "jen" o Agrofert, jeho dotace a o svěřenské fondy???

Jde skutečně "jen" o Agrofert, jeho dotace a o svěřenské fondy???

"Nalejme si čistého vína - blíží se 30.výročí sametové revoluce a já nepochybuji o tom, že kromě jejího důstojného připomenutí proběhne také pokus o jeho "použití" ke snaze shodit vládu a přepsat výsledky demokratických parlamentních voleb v ČR," je přesvědčený Michal Hašek.

Bývalý místopředseda ČSSD a bývalý hejtman Michal Hašek
3. června 2019 - 08:15

"Fakt jsem ten poslední, kdo by měl důvod dělat "advokáta" premiéru Babišovi, stačí se podívat do historie. Ale nezdá se Vám stejně jako mně zvláštní, že média mají k dispozici neveřejný draft(!!!) auditní zprávy Evropské komise, která byla předána české vládě pouze prostřednictvím stálého zastoupení ČR při EU v řádu hodin? Dříve než celá česká vláda a další ústavní instituce?" ptá se bývalý hejtman a místopředseda ČSSD Michal Hašek.

"Že už některá média závěry vydávají za jisté a definitivní? Proč mi jen naskočila ihned v hlavě souvislost s kauzou "Ibiza" u našich rakouských sousedů, která smetla během týdne rakouský kabinet? Proč jsem si vzpomněl na Slovensko a pád vlády Roberta Fica, proč se demonstrace v ČR nápadně podobají těm v Maďarsku nebo Polsku?  Komu vadí Visegrad a jeho názory a požadavky směrem k Bruselu? " ptá se dál Michal Hašek.

"Ať nejsem dezinterpretován-možný střet zájmů Andreje Babiše musí být důkladně a objektivně prošetřen a posouzen, z konečných závěrů musí být vyvozeny důsledky, pokud vznikne povinnost konečného příjemce vrátit dotace do rozpočtu ČR, nechť se tak stane, ale jde tady skutečně "jen" o Agrofert, jeho dotace a o svěřenské fondy???" Stále se ptá Michal Hašek"Nalejme si čistého vína - blíží se 30.výročí sametové revoluce a já nepochybuji o tom, že kromě jejího důstojného připomenutí proběhne také pokus o jeho "použití" ke snaze shodit vládu a přepsat výsledky demokratických parlamentních voleb v ČR, a to pod hesly o boji za svobodu a demokracii," má jasno Michal Hašek.

"Sledujme velmi pozorně jako občané další vývoj v naší zemi, ve střední Evropě i v Evropské unii jako celku. Ať nejsme během několika málo měsíců zaskočeni a překvapeni.." uzavřel svůj komentář na svém facebookovém profilu Michal Hašek.


(ps, facebookový profil Michala Haška, Prvnizpravy.cz, foto: ps)