Svátek má: Státní svátek

Politika

Velikost textu:

Jiří Kobza: Co si myslím o rouškách?

Jiří Kobza: Co si myslím o rouškách?

„Virus je sice mrňavý,textilem snadno projde, ale aby se někam dostal, potřebuje taxík a tím jsou kapénky vody. Ty už jsou dost velké na to, aby je rouška zastavila anebo omezila," napsal poslanec Jiří Kobza, aby pokračoval v dalším svém komentáři.

Poslanec Jiří Kobza
20. září 2020 - 08:20

„Takže ať už rouška není 100% účinná, ale pořád těch potvor zastaví tolik, že ten zbytek, který projede, narazí na odolnost organismu a průběh je výrazně lehčí. Frajeři, co vykřikují proti rouškám podle mne nemají ani základní biologické vzdělání, anebo pracují pro některou z farmaceutických firem, které čekají až panika z nakažlivosti propukne naplno, aby hodily na trh vakcíny a léky za pořádně tučnou cenu. Ono machrovat na mejdanu a za následek mít 50 lidí nakažených, může jen naprostý pitomec anebo arogantní sobec. Asi jako ta parta z Uničova, co nakazila značnou část města v březnu," pokračoval poslanec SPD.

„Takže já roušku nosím, hlavně v uzavřených prostorech (kromě svého domova a kanceláře, když jsem sám). Vím proč to dělám. Nenošení roušky za současné situace je špatné a stejně bezohledné jako například defekace na veřejnosti," konstatoval dál poslanec SPD. 

„Ať už pandemie slouží k odvrácení pozornosti od zadlužování státu nebo migrace, ta infekce tady je a být zadlužený, ohrožený migrací a ještě k tomu nemocný není příjemná vyhlídka," uzavřel svůj komentář Jiří Kobza.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...

(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Jiřího Kobzy, foto: ps)