Svátek má: Běla

Politika

Velikost textu:

Jsme ve správné OBRANNÉ alianci respektující demokratické hodnoty?

Jsme ve správné OBRANNÉ alianci respektující demokratické hodnoty?

„Své si máme právo bránit, máme to umět a odstrašovat eventualniho agresora - to je bez diskuse, ale přepadat drony jiné země a její představite (pouze podezřelé z něčeho) mi přijde jako neodpustitelný zločin, arogance a pohrdání světového společenství," konstatoval Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec a komentátor současného dění Bohuslav Chalupa
4. ledna 2020 - 07:06

„Základní fakt je ten, že se neustále cpeme někam, kde nás nechtějí (Vietnam, Afghánistán, Mali, Somálsko, Venezuela, Irák, Írán....)," napsal bývalý poslanec a komentátor současného dění Bohuslav Chalupa na svém facebookovém profilu, kterým tak trochu reágoval na názor "politického dementa," jak označil  jeden ze čtenářů Chalupova profilu Jakuba Jandu.„Své si máme právo bránit, máme to umět a odstrašovat eventualniho agresora - to je bez diskuse, ale přepadat drony jiné země a její představite (pouze podezřelé z něčeho) mi přijde jako neodpustitelný zločin, arogance a pohrdání světového společenství. Říká se tomu dráždit bosou nohou hada!," má jasno bývalý  poslanec.

Jsme skutečně ve správné "OBRANNÉ" alianci (připomínám i Turecko - Kurdové, nyní Libye) respektující demokratické hodnoty a mezinárodní právo, základní morálku a etiku kterou se stále prosíme před ti druhým či třetím svetem? Takhle?! " pobouřilo Bohuslava Chalupu.„Asi nemám dostatečnou fantazii, ale fakt nevím, jak tato akce USA přispěla k bezpečnosti a obraně ČR a našich lidí, k bezpečnosti Evropských národů....  Jako by někdo toužil po reinkarnaci Islámského státu - tentokrát v jiné, hrozivější podobě," uzavřel svůj komentář bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.