Svátek má: Klára

Politika

Velikost textu:

Nacisté také židovské obyvatelstvo a své odpůrce nazývali prasaty

Nacisté také židovské obyvatelstvo a své odpůrce nazývali prasaty

"Tak, aby bylo jasno, pane Fischere, nikdo mne nebude nazývat prasetem. Ani vy, ani nikdo jiný. Překročil jste mez regulérního politického boje a stal jste se mým osobním nepřítelem. Mne a moje předky nebudete nazývat prasaty!" napsal senátorovi Fischerovi Karel Hais, člen ČSBS na svazovém webu. 

Prapor Českého svazu bojovníků za svobodu
21. března 2019 - 08:13

"Vzpomínkový večer k 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem, který, pořádal Český svaz bojovníků za svobodu, vzbudil emoce v celé naší společnosti. Jasně se profilují jak politické postoje, tak charaktery aktérů, kteří se celospolečenské diskuze účastní. Můžeme dobře rozpoznat, kdo za koho kope," konstatuje člen Českého svazu bojovníků za svobodu Karel Hais.

"Vrcholem drzosti je projev senátora Fischera, který svým vystupováním připomíná rétoriku nacistických vůdců v třicátých a válečných letech minulého století. Ti také židovské obyvatelstvo a všechny své odpůrce nazývali prasaty. Jestli čtenáři nevěří, tak ocituji projev pana Fišera na jeho twitterovém profilu ... 

„Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže.“

...   Vyzývám všechny vlastence a příslušníky neparlamentní opozice, aby se přestali skrývat za nic neříkající hesla a jasně řekli, že nepřipustí, aby se hnědé nebezpečí uhnízdilo v naší společnosti. Nic neříkající hesla vám nepomůžou. Nezavděčíte se svým odpůrcům a ani nedokážete uskutečnit změny v naší společnosti, které jsou nutné. Je čas, abyste těmto projevům řekli jasně: Tak dost!" uzavřel svůj komentář  JUDr. Karel Hais, člen Českého svazu bojovníků za svobodu.


Prvnizpravy.cz  rovněž napsaly ...


Proč a koho vyděsil vzpomínkový večer k výročí německé okupace?                                

Celý záznam včetně všech projevů ze vzpomínkového večera je k vidění  ZDE...

(ps, web Českého svazu bojovníků za svobodu, Prvnizpravy.cz, foto: web ČSBS)