Svátek má: Jaromír

Politika

Velikost textu:

Nebyli to komunisté, kteří z funkční armády udělali expediční sbor

Nebyli to komunisté, kteří z funkční armády udělali expediční sbor

„Komunisté podmiňují podporu rozpočtu v době pandemické krize snížením některých plánovaných armádních výdajů. Média, mnozí politici i generálové z toho mají těžkou hlavu. Neslýchané! Prý by byla ohrožena bezpečnost naší země," napsal politik KSČM Zdeněk Štefek.

Zdeněk Štefek politik KSČM
21. října 2020 - 08:15

„Tedy pane Vachmajstr, vy jste hlava! Armáda by měla sloužit své zemi, i v době povodní či pandemií a jistě je třeba jí v této roli podpořit. Nebyli to ale komunisté, kteří z plně funkční armády udělali v podstatě jen expediční sbor, co reaguje na písknutí velkého bratra a zasahuje v jeho zájmu kdekoliv na světě. Nebyli to komunisté, kteří zlikvidovali civilní obranu obyvate," dodal Štefek.

„Tedy pane Vachmajstr, vy jste hlava! Řekněte mi, jak nám proti Covidu, či jiným katastrofám, pomůžou nová samohybná děla, protiletadlové systémy nebo útočné vrtulníky? Pomohou v distribuci roušek nebo v převozu pacientů?" píše se ve Štefkově komentáři.

„Vždyť by i pro obranu našeho území před ryze hypotetickým nepřítelem byly stejně k ničemu! Jde zkrátka jen o další kšeft, o závislost a podřízenost. Ne o zajištění bezpečnosti našich občanů.  Tedy pane Vachmajstr, chcete-li si hrát na vojáčky v bitvičkách NATO, tak bez nás," uzavřel komentář politik KSČM Zdeněk Štefek.
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)