Svátek má: Zina

Politika

Velikost textu:

Nenatočila ČT v pořadu 168 hodin příběh řidiče z řady anarchistů?

Nenatočila ČT v pořadu 168 hodin příběh řidiče z řady anarchistů?

„A je tu další zbytečný článek. Řidič autobusu je možná pro některé hrdina, o němž se teď bude chvíli psát, ale v konečném důsledku je tahle "senzace" další střípek v mozaice zvané anarchie," napsal začátkem září 2020 na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Jiří Zimola.

Bývalý hejtman Jiří Zimola na veletrhu v Brně v roce 2017
16. září 2020 - 08:30

„Aby bylo jasno, SPD také není můj šálek čaje, ale zaplatilo si reklamu u firmy a požaduje její plnění. Pokud se to zaměstnanci firmy nelíbí, může jít jinam. Honění si trika a zažít si svých 15 minut slávy je ale lákavější, navíc,  když tomu zdatně sekundují některá média. Ať si uvědomí, že je to podobné, jako by Messi odmítl na dresu propagovat Beko, protože doma pere v Tatramatce, anebo Ronaldo v Juventusu Jeep, protože má radši Kodiaq," poznamenal Jiří Zimola, když komentoval jednání řidiče autobusu, který protestoval proti reklamě na autobusu, který řídí.


Zimolův komentář sklidil celou řadu dalších čtenářských postřehů


„Navíc,zcela nepochybně bude daleko více řidičů,kterým bude vadit,že musí jezdit s autobusem,na kterém bude reklama na ODS,nebo ČSSD.Hlavně jestli se ze stejných médií dozvíme i o nich," napsal jeden ze čtenářů.

Prvnizpravy.cz napsaly ...
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Jiřího Zimoly, foto: ps)