Svátek má: Ingrid

Politika

Velikost textu:

Odstřelil nejdůležitějšího člověka v zemi,ale i tak diskutoval s Václavem

Odstřelil nejdůležitějšího člověka v zemi,ale i tak diskutoval s Václavem

V Otázkách Václava Moravce v neděli 29. listopadu 2020 byl mezi hosty, kteří hovořili také o návrhu daňových změn a o návrhu státního rozpočtu, muž, který nedávno svým počínáním politicky odstřelil bývalého nejdůležitějšího člověka v zemi Romana Prymulu, předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek.

Otázky Václava Moravce Faltýnek & Moravec
30. listopadu 2020 - 08:40

Návrh daňových změn a návrh státního rozpočtu na příští rok budou muset vyřešit poslanci a senátoři v v prvním prosincovém týdnu. Podle místopředsedy KDU-ČSL Jana Bartoška je rozpočet mrtvým dokumentem, člen sněmovního rozpočtového výboru Jiří Dolejš (KSČM) kritizoval, že návrh tvoří masivní dluh a Česko by podle něj vydrželo měsíc rozpočtového provizoria. Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek věří, že v Senátu dozná daňový balíček rozumných změn. Kraje a obce podle něj musí se státem sdílet dobré i špatné časy. Tolik o diskusi.

Bylo však  neuvěřitelné, že v  nedělních Otázkách Václava Moravce muž, který před časem svým počínáním odstřelil nejdůležitějšího  člověka v zemi Romana Prymulu, nyní bohorovně promlouval nijak neprovinělý Jaroslav Faltýnek.

Dokonce čas od času ve vymezeném čase, který měli všichni tři diskutující s Moravcem k dispozici, předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek však oslovil několikrát moderátora familiérně Václave. To si v programu, který moderátor považuje za nejlepší výměnu názorů v zemi, pokud si pamatujete zatím dovolili jen dva politici. Vedle už zmíněného Jaroslava Václava má nejradší také paní Kateřina, Kateřina Valachová. 

Není to divné?
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...
(ps, Prvnizpravy.cz, ČT 24, foto: z TV)