Svátek má: Ivana

Politika

Velikost textu:

Paroubek přiznal, že udal Soukupovu televizi. Je horší než bulvár

Paroubek přiznal, že udal Soukupovu televizi. Je horší než bulvár

"Česká televize ve svých včerejších pořadech věnovala velkou pozornost tomu, že by TV Barrandov mohla přijít o svou televizní licenci. Upřímně, nikdy jsem nebyl příznivcem tak radikálních řešení. Až do té doby, než jsem to sám na sobě zažil, co to je za telelevizi," píše ve svém komentáři Jiří Paroubek.

Jiří Paroubek
25. září 2018 - 08:14

Bývalý premiér totiž poznal, jak píše ... "Co to je, když soukromá televize naprosto systematicky a bez jakýchkoliv omezení lže.""To se mi stalo ve dvou či třech pořadech Jaromíra Soukupa v „jeho“ televizi. Jaromír Soukup je generálním ředitelem této televize, zřejmě jejím hlavním akcionářem, ale také hlavním konferenciérem, analytikem, soudcem a popravčím v jedné osobě. Jeho televize je horší než bulvár. Bulvár aspoň někdy dokáže pobavit. Není proto překvapením, že jsem po seriálu jeho lží v TV Barrandov podal Radě pro rozhlasové a televizní vysílání stížnost," konstatuje Jiří Paroubek v komentáři, který nazval: Hrozí Soukupovi ztráta televizní licence?


"A pokud tato stížnost nebude uspokojivým způsobem řešena a nedostane se mi satisfakce, podám další stížnosti k jeho dalším neobjektivním pořadům v TV Barrandov, které se týkaly mé osoby," má jasno bývalý předseda ČSSD a bývalý premiér Jiří Paroubek, který v očekávaných senátních volbách kandiduje do Senátu na Ostravsku.

(ps, Vaševěc.cz, Prvnizpravy.cz, foto: ps)