Petr Štěpánek: Policejní zákrok podle „evropských hodnot“

politika

<< VIDEO >> „Pane Zfetovaný, byl byste, prosím, tak hodný, tedy pokud proti tomu snad nic nemáte, a nemlátil do toho auta, které není vaše?"

Petr Štěpánek: Policejní zákrok podle „evropských hodnot“
Petr Štěpánek
25. června 2021 - 04:20

„A také by možná bylo dobré, pokud s tím budete souhlasit, kdybyste se tu polonahý neválel na ulici. Moc se omlouváme, ale budete, prosím, tak laskav a půjdete s námi? To víte, takových lidí, jako jste Vy, si my policisté musíme vážit a byli bychom opravdu neradi, abychom snad měli nějaké oplétačky, že obtěžujeme tak ctihodného občana, jako jste Vy." píše na facebooku Petr Štěpánek.


  • Přesně. Mluvíš (píšeš) mi z duše. To je běs, co se dnes v tom pokřiveném světě děje. Je úplně jedno, jak se ten zfetovanec choval a co ničil, ale policisté jsou pod drobnohledem. Běda, jak se na toho chudáčka jen ošklivě podívají !!!
  • Petře, kdybyste jen věděl, kolik pravdy je v tom Vašem popisu chování k feťákům a co vše jim EU v rámci projektů z OPZ je schopná zaplatit. Sociální systém přestává fungovat a pokud to takto půjde dál, tak pracující lid nebude mít žádná práva.
  • Zajímalo by mne, zda pozůstalí po tomhle člověku, kromě stížnosti budou ochotni taky uhradit škody, které feťák způsobil.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)


Anketa

Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano 12%
transparent.gif transparent.gif
Ne 34%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 54%
transparent.gif transparent.gif