Svátek má: Valdemar

Politika

Velikost textu:

Politiku k jiným státům formují hloupí, samozvaní, namistrovaní starostové

Politiku k jiným státům formují  hloupí, samozvaní, namistrovaní starostové

„V normální zemi obvykle řídí zahraniční politiku ministr zahraničních věcí. Jenže my nemáme ministra zahraničních věcí, nýbrž Pocheho podržtašku Petříčka, jehož kdokoli svéprávný nemůže brát vážně," napsal provokativně na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
15. září 2019 - 07:30

„A tak naši zahraniční politiku a vztahy k jiným státům formují samozvaní, hloupí, ale o to více namistrovaní starostové," má jasno hudebník Petr Štěpánek a jedním dechem dodal ...

„Pusťte nás na ně!“ křičeli ve své předvolební reklamě Piráti. A na koho vyrazil pražský primátor Hřib? Na Čínu! A výsledek? Symfonikové a další muzikanti jsou v důsledku jeho bezmezné nadutosti a arogance bez práce."

„Stateční zastupitelští rekové z Prahy 6 na čele s hrdinným starostou Kolářem pro změnu vyrazili na zteč proti neexistujícímu Sovětskému svazu, jejž s nadstandardní prostomyslností zaměňují za Rusko, personifikované sošným stařičkým maršálem. Co na tom, že tu nebývalou „odvahu“ nabrali jaksi až s 30letým zpožděním, ba dokonce 50 let po maršálově instalaci.

„A kdo že si to Petříčka a další podobné socanské týpky nabral do vlády?" ptá se dál Štěpánek.

„Předseda vlády se doma tváří jako velký vlastenec, ale jeho europoslanci se v Bruselu bratříčkují s těmi nejumanutějšími eurobolševiky. S těmi, kteří všem, co svět a jeho budoucnost vidí jinak, chtějí hezky po bolševicku zavřít ústa. A aby to bylo dokonalé, do funkce nejvyšší cenzorky, pardon, komisařky pro evropské hodnoty, jež ale nejsou ani evropské, ani hodnoty, dosadili Andrejovu Věrku.
„Jablko ovšem nepadá daleko od stromu. Zatímco maminka bude velet novodobým unijním Koniášům, její dcerka spolu s dalšími podobně stiženými eurosvazáky bdí nad čistotou sociálních sítí, jinými slovy ve jménu jediné Pravdy a nejspíš i genderově vyvážené Lásky nahlašuje, nahlašuje a nahlašuje. Co na tom, že podobným lidem se dříve říkalo udavači či konfidenti.  Pokrokáři všech zemí, spojte se! Kupředu, levá!  A takhle my si tady žijeme," uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

(ps, facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto: ps)