Proč Babišův živě vysílaný projev uřízla ČT24 uprostřed věty?

politika

Trochu divoce v úterý 9.listopadu 2021 vlítla Česká televize ve vysílání svého zpravodajského přenosu ČT24  přesně ve 13:47 hodin do projevu premiéra Babiše na Sněmu svazu průmyslu a dopravy ČR, aby jej v čase 14:07 bez vyzvání uprostřed věty přerušila a nasadila mimořádnou zprávu. Nebyla to cenzura?

Proč Babišův živě vysílaný projev uřízla ČT24 uprostřed věty?
Andrej Babiš na Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR
9. listopadu 2021 - 16:33

Kdo se díval v úterý 9. listopadu 2021 odpoledne na program ČT24 a zaujal jej projev premiéra Andreje Babiše, jak účastníkům Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR vysvětluje, co všechno jeho vláda učinila za dobu svého vládnutí včetně podrobností z jednání s orgány Evropské komise, byl najednou vyděšen  neuvěřitelnou změnou. Babišův projev byl utnut uprostřed věty, obrazovka zežloutla a na obrazovce se objevil nápis Mimořádná zpráva.Co asi tak může být mimořádnější než projev premiéra? Nu a víte, co bylo tou mimořádnou zprávou, že diváci nemohli sledovat dál povídání Andreje Babiše o politice jeho vlády?  Mimořádnou událostí se stalo rozhodnutí nějakého soudu, že Davidovi Rathovi umožní po půlce odsezeného trestu ve vězení opustit vězení. Diváci se od redaktorky, která číhala před věznicí nebo před soudem, ani nedozvěděli,  zda vůbec a kdy odtud odkráčí bývalý hejtman na svobodu. Pak někdo  odemlel to,  co každý zná, že Rath coby hejtman za ČSSD provedl nějaké podvody a byl chycený a odsouzený.Co však v té době, kdy nás Česká televize krmila v jejím pojetí mimořádnou zprávou, která  snad mimořádnou byla,  ale  jen pro Davida Ratha a jeho rodinu, říkal současný premiér na Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR,  to už koncesionářům této televize nebylo umožněno slyšet.

„To byla cenzura jako kráva. Přerušit vysílání premiérova projevu  v přímém přenosu a nahradit ho nedůležitou informací, která už  kromě těch, kteří chtějí připomínat do omrzení skándály politiků  ČSSD, nikoho nezajímá, je ukázková jako zjevné neposkytování významných politických a důležitých informací svým koncesionářům," má jasno student politologie, který nechce být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota.
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, foto: z ČT24) 


Anketa

Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano 41%
transparent.gif transparent.gif
Ne 59%
transparent.gif transparent.gif