Svátek má: Jonáš

Politika

Velikost textu:

Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Je to prosté

Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Je to prosté

„Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá?," položil si sám sobě otázku komentátor současného dění Pavel Černocký. „Je to prosté," napsal a zdůvodnil proč tomu tak je.

Titulní stránka facebookového profilu Pavla Černockého
10. září 2020 - 08:25

„Nestřílejte na pianistu (Babiše), dělá co může.  Úpadek ekonomiky nepadá jistě na jeho triko, ale na ty lumpy, co virus vyvinuli, rozšířili - a způsobili celosvětovou krizi," konstatoval Černocký.

„Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Prosté... když "obyčejný" člověk poslouchá, co Babiš říká a dělá, a porovnává to s nenávistnými výlevy exotů jako Fiala, Vystrčil, Bartoš a nebo Rakušan, tak si říká: "No, on ten Babiš asi není nic moc, ale ono by mohlo být daleko hůř...", kdyby se dostali k lizu ti "liberální pseudodemokraté" ... " uzavřel svůj krátký komentář Pavel Černocký.

Nutno dodat, že Černockého komentář sklidil další komentáře jeho čtenářů.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Pavla Černockého, foto: fc Pavla Černockého)