Svátek má: Vratislav

Politika

Velikost textu:

Šlachta: Kauza Mlejnek pokračuje dál a jak jinak než další lží

Šlachta: Kauza Mlejnek pokračuje dál a jak jinak než další lží

Kauza Mlejnek pokračuje dál a jak jinak než další lží, píše Robert Šlachta na facebooku.

Robert Šlachta
27. srpna 2022 - 06:20

Pamatujete, jak Fiala obhajoval Mlejnka, že to byl on, kdo přesvědčil svědka v Dozimetru, ať jde na policii? Tak to samozřejmě není pravda. Podle záznamů to byla policie, kdo ho oslovila a ne opačně.

Takže další lež.

Navíc Mlejnkova žena, která je učitelka na základní škole a s bezpečností nemá nic společného, je spolumajitelkou firmy, která prodává rušičky odposlechů. Tipněte si v jaké firmě. Dyn Tedes. To vám asi nic neřekne, ale její jednatel je bývalý policista Luděk Vokál, který byl odsouzený za to, že vynášel informace z kauzy Vidkun.

A pak. Mlejnek včera řekl: „Potkávali jsme se nepravidelně 10 let. Nikdy na mě ale nepůsobil jako člověk, který byl zbaven svéprávnosti.“ Takže stejně jako u Rakušana jsou jenom dvě možnosti. Buď je tak blbý, nebo to jenom hraje.

Obě tyhle možnosti ale ohrožují národní bezpečnost České republiky, dodává Robert Šlachta.A komentáře
  • Je to vše fraška která má opravdu kořeny hluboko. Opravdu je zamotaná do toho celá vláda a nejen ta!! Ruka ruku myje!! A tahle banda darmoslapu zlodějů.
  • Někdo někoho drží pod krkem. Jak může člověk zbavený svéprávnosti tak ovlivňovat politiku. Něco je špatně.
  • Od rána poslouchám PS živě. Nikde se nedozvím tolik informací , jako při sledování PS živě . Nov
Od rána poslouchám PS živě. Nikde se nedozvím tolik informací , jako při sledování PS živě . Noviny, televize , média lžou . Dnes je jednání obzvlášť šťavnaté.Zajímá mě proč informace nejsou o kauze v tv ..
  • Asi bude Mlejnek na Rakušana něco vědět, že se za něj tak pere.
  • To že tahle vláda bude fraška jsme my, její nevoliči tušili, to že po několikaleté vládě ODS budu mít na výplatní pásce tutéž nebo ještě nižší sumu než na začátku, s tím jsem taky počítal. A že kromě výmluv na kdekoho a kdeco neudělají nic, to jsem tak nějak taky tušil. Nechápu kdo může ještě volit ODS po všech těch kauzách a Starostové zřejmě míří do propadliště dějin.
  • Pak je tady ještě jedna možnost = Mlejnek na všechny něco ví a pokud nezůstane na postu, začne mluvit...
  • Oni blbý nejsou,oni jsou vychcaní a jen se smějí pod fousy,jak jsme blbý my.
  • Tato hnusná vláda má už dnes jednu jedinou šanci, ODEJÍT, ale velmi rychle, protože lidé už přestali mít trpělivost. Předešli by zbytečnému násilí, které může davový odpor vůči vládě přinést. Čas vlády P.Fialy už fakticky vypršel, vše co bude následovat, je jeho osobní vina, za kterou může být také postaven před soud!!!

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že Česká republika dodává zbraně na Ukrajinu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
22%
Ne
transparent.gif transparent.gif
56%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
22%