Svátek má: Viktor

Politika

Velikost textu:

Spiknutí debilů v přímém přenosu bylo dokonalé

Spiknutí debilů v přímém přenosu bylo dokonalé

Banda idiotů z psychopatického kroužku tzv. opozice neprodloužila nouzový stav v době epidemie.

Jaroslav Doubrava, senátor
12. února 2021 - 12:30

Banda vzala prodloužení nouzového stavu jako exemplární potrestání babišovité vlády, tedy sociálních demokratů a klanu ANO za to, že před pár lety vyhráli volby, říká v rozhovoru s publicistou Františkem Ročkem ústecký senátor Jaroslav Doubrava.

Mimoni z opozice zařídili, že nebyl prodloužen nouzový stav, Nejsmutnější je, že do této žumpy spadly i mozky poslanců z KSČM. Již dříve jste uvedl, pane senátore, že z tzv. opozice dosud alespoň lidé z KSČM měli v případě koronaviru všech pět pohromadě. Teď zvítězil politický předvolební chtíč i v hlavách KSČM. Co z toho plyne pro vás?

Doubrava: Ne, že bych byl z koronavirových opatření odvázaný, nejsem fanoušek klanu ANO, ani náměsíčníků z ČSSD. Ale dívám se na epidemické problémy racionálně. Imunolog Václav Hořejší správně v jednom rozhovoru doslova předevčírem řekl, že „při pandemii se ukazuje, jak je důležitá solidarita a sounáležitost mezi lidmi pro samotné přežití společnosti. A já mám pocit, že takzvaná západní společnost v tomto směru trochu zdegenerovala…“ Tuto degeneraci v přímém přenosu jsme viděli v TV ve čtvrtek 11. 2. ve slavné české poslanecké sněmovně.Podle mne žvásty v parlamentu vypouštěné z dutiny ústní opozice byly fantastické. Ukázala se v křišťálovém lesku debilita jejich poslanců. Nebylo to z tohoto hlediska fantastické?

Doubrava: Jistě, chovali se jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů.

Mám dojem, že tak primitivní jednání opozice bude unikátní i v ufňukané Evropě?

Doubrava: Odkázal bych na imunologa Hořejšího, který např. upozorňoval, že by policie měla být rozhodně důraznější při vymáhání protikoronavirových pravidel: „Lidé nařízení demonstrativně porušují, na demonstracích je k tomu vyzývají řečníci a nic se neděje. Proč taková demonstrace není rozehnaná? Nechápu to,“ rozčiloval se imunolog.

Hořejší má pravdu. Já bych k tomu dodal: Opozice se chová jako bojůvky sudeťáků nebo NSDAP z třicátých let 20. století. Opozičníkům smrdí nohy z bezohlednosti na cestě k moci.

Co dál?

Doubrava: Nebylo by od věci, kdyby opět na 30 dnů vyhlásila vláda nouzový stav znovu.

Nejstupidnější pořad v televizi týkající se hlasování o nouzovém stavu se mi zdál na ČT24 Tvarůžkovitý výslech několika hostů. Mezi nimi byl i Petr Holec, komentátor info.cz. Pozvat komentátora z info.cz byla sázka na jistotu, protože tohle médium má stále Babiše v hledáčku na odstřel. Jenže inženýři pořadu se přepočítali. Ohledně prodlužování nouzového stavu Tvarůžková slyšela co nechtěla: Holec říkal: „Ale co jsme dnes viděli, co je premiéra, co demaskuje celé jednání, tak čtyři hejtmani ODS prosí vlastní poslance, aby prodloužili vlastní nouzový stav. Karlovarský hejtman prosí vedení vlastního hnutí, aby prodloužili nouzový stav. A jihomoravský hejtman za lidovce prosí vlastní poslance, aby prodloužili nouzový stav.“

A divoženka Tvarůžkovitá nebo Tvarůžková, čert ví jak se jmenuje, ho chtěla utnout: „Prosím, ale otázka zněla jinak.“ Pro ČT1 či její mutaci ČT24 jsou důležité otázky, ne odpovědi. Prostě jdou vládě po krku – veřejnoprávní šmoulové placení z našich peněz! Co vy na to?

Doubrava: Odpověděl jste za mne. ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu.

Myslíte, že kdyby do parlamentních voleb zbývaly ještě 2 roky, že by se opozice chovala jinak?

Doubrava: Určitě. Nebyla by konfrontační, protože by nebylo proč. Špinit protivníka je důležité až v roce, ve kterém se mají konat volby.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)