Svátek má: Alan

Politika

Velikost textu:

Tak nám začaly prázdniny. A v České televizi už se zase nepracuje?

Tak nám začaly prázdniny. A v České televizi už se zase nepracuje?

„Tak nám začaly prázdniny. A v České televizi už se zase nepracuje," konstatuje a možná se i zeptal hudebník a komentátor současného dění Petr Štěpánek, který si všiml, že některé pořady se přes prázdniny nevysílají.

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
5. července 2020 - 08:15

„Z programového schématu vymizela vlajková loď současné podoby veřejnoprávnosti „ala“ Česká televize, totiž magazín 168 hodin a jeho hlavní protagonistka Nora Fridrichová si pod letním sluncem nejspíš dává nepochybně zasloužené dvouměsíční leháro," konstatoval  Petr Štěpánek.

„Stejně tak zmizli pondělní Reportéři ČT. Ale mají recht Wollner a spol., vždyť taky komu by se chtělo přes prázdniny hákovat. Vymizely i další pořady, třeba Otázky Václava Moravce. Jak ale teď máme vědět, o čem si budeme celý týden povídat?" trápí nyní komentátora Štěpánka.

„Ale nezoufejme. Těšit se naopak můžeme na ještě větší než obvyklou várku reprízovaných repríz a rovněž na každoroční prázdninové přeboje v drancování televizního archivu," píše se ještě ve Štepánkově komentáři.

„Co naopak přes prázdniny nezmizelo a nemizí, je naše „koncesionářská“ povinnost posílat prázdnin si užívající České televizi každoměsíční výpalné. Ale, jak za naše peníze na Kavčích horách nedávno vyzkoumali, děláme to rádi, ba dokonce chceme téhle milované televizi posílat měsíc co měsíc ještě víc. Tak hezké prázdniny, Noro!" uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu Petr Štěpánek.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Petra Štěpánka, foto: ps)