Svátek má: Žofie

Politika

Velikost textu:

Vinu cítím za to, že necháváme naši vlastní zem napospas vetřelcům

Vinu cítím za to, že necháváme naši vlastní zem napospas vetřelcům

„Jak je možné, že v konfliktu v Sýrii a Iráku, kde bojují ženy tak statečně, mladí muži prchají z bojiště a táhnou za sociálními dávkami do Evropy? Ze zbabělosti? Ze ziskuchtivosti? Za posláním, které mají v Evropě splnit?" položil si sám sobě tyto otázky 9. září 2015 nynější poslanec SPD Jiří Kobza.

Poslanec Jiří Kobza
19. dubna 2020 - 08:45

„Rád bych připomenul své varování nepoučitelné EU, z roku 2015. Bohužel , stejně jako celá řada dalších varování, i toto bylo naprosto ignorováno médii i politiky. Je na čase je zopakovat právě v době, kdy se EU snaží odvést pozornost od svých tragických selhání k srdcervoucím příběhům opuštěných dětí migrujících přes půl zeměkoule, sňatků homosexuálů, snižování obsahu CO2 a investicemi proti pohybům zemské osy," napsal na svém facebookovém profilu   poslanec Jiří Kobza.

„EU dlouhodobě tlačí Evropu na scestí rituální sebevraždy, za zvuků Ódy na radost, rozvinutých fanglí a vznosných projevů europotentátů, sjetých bůhví čím. Chceme přežít? Tak pryč z EU. My v SPD jsme rozhodně proevropští (věříme v Evropské tradice, potenciál a invenci) ale rozhodně protiunijní, protože EU v e formě po Lisabonské, Schengenské, Maastrichtské a další nekonečné řadě smluv, deklarací a prohlášení vrcholových představitelů, je rozhodně cestou do pekel," míní nyní Jiří Kobza.                                         

Schválně si to, co poslanec Jiří Kobza napsal před pěti lety přečtěte ...

Mgr. Jiří Kobza - Evropa slepá, hluchá, sebevražedná....


„Veřejná media plní obrázky utonulého chlapečka a redaktoři ve stylu Velkého Manipulátora do veřejnosti hustí srdcervoucí příběhy horem dolem. Zprávy jsou plné informací o tom, jak tisíce lidí nabízejí své byty migrantům, sbírají pro ně obnošené oblečení asi si nevšimli, jak jsou migranti oblečení, pleny pro těch pár děti, jídlo se zvláštním zřetelem na to, aby bylo halal, atd., atd. Už jen čekám, kdy se v tv objeví reportáže o soucitných Evropankách, které se houfně vdávají za urostlé migranty, aby jim pomohly s vyřízením občanství," napsal před lety, aby je nyní opět připomenul na svém poslanec Jiří Kobza.

„Dělají z nás, obyčejných lidí zase naprosté pitomce. Manipulují veřejným vědomím nejsprostšími nástroji soucitu a lidskosti, jednostranně prezentovanými. Nešíří zprávy o tom, že na ostrově Lesbos, titíž migranti, kteří prosili o pomoc nyní, když jsou jich již davy, neomaleně žádají. Nerozšiřují zprávy o osudech napadených policistů, o kriminalitě, o obavách místních obyvatel. Nelitují křesťanské migranty, které muslimové, kteří se dovolávají milosrdenství Evropanů, ve jménu Boha milosrdného a slitovného, naházeli přes palubu uprostřed moře. Nemluví o dětech, které pašeráci vyhazují z lodí, aby přinutili pobřežní stráž je sbírat a jim umožnila uniknout," poznamenal nadčasově nynější poslanec Jiří Kobza.
„Proč už nezazní veřejně a nahlas, že do Evropy pouštíme lidi, pro které je evropská slušnost a soucit jenom pro smích, vhodná tak pro slabochy. Naše projevy milosrdenství, kterého se dovolávají nyní, pokud jich zde ještě není pár milionů, nám drsně a nekompromisně oplatí, až budou v plné síle a my odmítneme poslušně plnit jejich požadavky a příkazy. Záběry z ČT při reportážích, pojednávajících o ubohých běžencích, ukazují nicméně mladé muže v plné síle a po tisících, pár žen a jedno či dvě děti. Jak je možné, že v konfliktu v Sýrii a Iráku, kde bojují ženy tak statečně, mladí muži prchají z bojiště a táhnou za sociálními dávkami do Evropy? Ze zbabělosti? Ze ziskuchtivosti? Za posláním, které mají v Evropě splnit?" zeptal se poslanec SPD.„To, co se děje v Řecku, v jižní Itálii, v Maďarsku a v dalších zemích, už není varování. To je přímé ohrožení našeho státu. Tak proč naše vláda nejedná? Z impotence? Protektor Shapiro nařídil jinak? V Německu je to jasné, Merkelovou ovládá silná muslimská lobby, disponující hlasy německých Turků, kterých je přes 4 milion a Merkelová, která chce být opět premiérkou, ví, že bez nich to nepůjde. Tak tancuje, jak jí pískají. Jsme svědky a bohužel i nechtěnými účastníky rozkladu, rozpadu a kolektivní sebevraždy evropské civilizace řízené zvenčí a úspěšné díky neschopnosti evropského velení. Stejně jako při pádu Cařihradu, výborně placená turecká vnitřní pátá kolona (tentokrát ale na nejvyšších místech státu i Evropské Unie) plní svůj úkol údernickým překračováním plánu," konstatoval Kobza.

„Nic si nenamlouvejme, postihne nás to všechny dříve, než se nadějeme a moje osobní obava je, že se to celé možná stihne i do příštích parlamentních voleb, takže je malá naděje alespoň něco zachránit. Je mi upřímně líto onoho syrského chlapečka, je mi líto dětí, které ve Rwandě rozsekali mačetami, je mi líto dětí roztrhaných bombami v Iráku, Afghánistánu, Jemenu, Sýrii, Libyi, je mi líto dětí, roztrhaných náložemi teroristů, ale necítím za to žádnou osobní vinu ani nějaký závazek. Vinu cítím za to, že necháváme naši vlastní zem napospas vetřelcům, které naši vlastní zvolení představitelé staví nad zákon a kteří se k nám hrnou jako nadřazená rasa. Stydím se za všechny Čechy, kteří jim v tom napomáhají. Osobně totiž považuji veškerou činnost, směřující k rozpadu naší země za diverzi a vlastizradu v plném rozsahu," uzavřel svůj komentář Jiří Kobza.

(ps, Prvnizpravy.cz,spd.cz,  foto: ps)