Svátek má: Věroslav

Politika

Velikost textu:

Zachováme si křesťanský, evropský prostor, a nebo jej vydáme barbarům?

Zachováme si křesťanský, evropský prostor, a nebo jej vydáme barbarům?

„Není důležité, jsme-li katolíci, protestanté, husité. cokoliv... Kříž je symbolem evropské, křesťanské civilizace. Tedy opakem necivilizace, symbolizované půlměsícem," konstatoval na svém facebookovém profilu Pavel Černocký.

Symbol kříže
1. srpna 2020 - 08:30

„Bylo to tak vždy, a bude i nadále... Jsme levice, nebo pravice? Pomalu to ztrácí význam. Jde o to, zda chceme zachovat křesťanský, evropský prostor, a nebo jej vydat barbarům," má jasno   historicky první československý diskžokej, který je známý nyní i jako komentátor současného děni.

Jeho komentář vyvoval celou řadu dalších komentářů
„Nesouhlasím s tím co se děje... A mám obavu že pokud se nestane zázrak tak zde bude nová Osmanska říše... Pokrok a civilizace které bílá Evropa dosáhla bude ztracena...," napsal jeden ze čtenářů.

„Je to tak. Ptal jsem se v Thajsku kdo je Buddha a co si myslí o křesťanech. Nechápou proč my ( Já ) křesťané ukazujeme mrtvolu na kříži a svým uhlavním nepřátelům myjeme nohy . Princ Buddha šel a lidem jasně sdělil co jim může za živa přinést štěstí . Katolíci už 2 tis let mají propagandu " Tajemství " , protože to je nejlepší způsob manipulace . V Thajsku na islamozmr...vezmou hole , jindy postřílej . Demokracie je bezzubá smrtka na kříži . Proti totalitě se nebojuje demokracií ale silou a imperativně. Seznam nepřátel lidstva jsou jména prezidentů a vlád," napsal další ze čtenářů.


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Pavla Černockého, foto: ps)