Svátek má: Dušan

Politika

Velikost textu:

Zbořil: Nic se v ČSSD nemění, ve sněmovně stále sedí Chovanec...

Zbořil: Nic se v ČSSD nemění, ve sněmovně stále sedí Chovanec...

<< VIDEO >> Podle slov členů ČSSD ve sněmovně sedí dále jako poslanec dvojnásobný zrádce Chovanec a ještě hlasuje proti zájmům ČSSD, nic na tom nezměnil ani poslední volební výprask ČSSD, říká v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.  

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
10. listopadu 2018 - 03:20

U nás v posledních volbách opět propadla ČSSD, demisi na svou funkci 1.místopředsedy podal Jiří Zimola s tím, že se současným vedením to dále  nelze…

A co vy na to pane Zbořile?

„Zdá se, že odchod pana Zimoly, bývalého úspěšného hejtmana, který vyhrával jedny volby za druhými a byl optimistickou tváří té chřadnoucí ČSSD, souvisí i s volbami do zastupitelstev, ČSSD jak říkají její členové utrpěla výprask, ale to nemá žádný vliv na postavení ČSSD v Poslanecké sněmovně, podle slov členů ČSSD tam sedí dále jako poslanec dvojnásobný zrádce Chovanec a ještě hlasuje proti  zájmům ČSSD,“ komentuje Zdeněk Zbořil .  

Tento týden se očekávalo jak dopadnou americké volby, takový lakmusový papírek o prezidentování Donalda Trumpa. Podle Trumpa volby dopadly výborně a vyhrál, opozice tvrdí totéž…

„Proč vlastně mluví Donald Trump o tom svém fenomálním vítězství , protože je to pro něj vynikající odrazový můstek k příštím prezidentským volbám, je to lepší  výsledek než u jiných prezidentů po dvouleté vládě a Donald Trump to chápe jako potvrzení své dosavadní politiky,“ vysvětluje v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Při příležitosti 100.výročí ukončení Velké války by se měli ve Francii také setkat Donald Trump a Vladimir Putin
„Ano během posledních dnů se objevily 3-4 varianty jejich setkání, takže vlastně nic nevíme. A válečníci možná chtějí zkazit Trumpovi radost ze setkání s Putinem, v pobaltských státech probíhá vojenské cvičení NATO a vzpomeňme jakou oklikou letěl Vladimir Putin do Hamburku na jednání G-20 v loňském roce,“ upozorňuje Zdeněk Zbořil.

Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)