Svátek má: Maxmilián|Maxim

Politika

Velikost textu:

Zbořil: Ti co nás o všem informují, si myslí, že konzumenti jsou hlupáci

Zbořil: Ti co nás o všem informují, si myslí, že konzumenti jsou hlupáci

<< VIDEO >> Zpravodajské agentury a političtí komentátoři předpokládají, že jejich konzumenti jsou  hlupáci, že neumějí číst, že se jejich inteligence pohybuje na úrovni nějakých zaostalých negramotů, říká v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
22. prosince 2018 - 03:20

Tento týden překvapil Donald Trump oznámením o stažení amerických vojáků ze Sýrie, mnozí se diví, ale Donald Trump už s tímto plánem kandidoval na post prezidenta...

Byli jsme informováni, že ve Francii aktivita žlutých vest končí a tím spíše byla překvapující zpráva, že protesty pokračují, že mají obsazené mýtné brány na dálnicích a k tomu všemu se bouří policisté, protože chtějí zaplatit přesčasy za potlačování demonstrací...

A proběhla očekáváná výroční konference Vladimira Putina a mnozí už věděli dopředu jak vše dopadne...

A co vy na to pane Zbořile?

„Všechny ty události, o kterých jste se zmínil a mnoho dalších mají jednoho společného jmenovatele a to je způsob jakým jsme o nich informováni, několikrát jsme už o tom hovořili v našich rozhovorech, pravda je, že to překročilo veškerou míru rozumného uvažování nebo míru arogance těch zpravodajských agentur a politických komentátorů o těchto věcech. Oni předpokládají, že jejich konzumenti jsou  hlupáci, že neumějí číst, že se jejich inteligence pohybuje na úrovni nějakých zaostalých negramotů a netuší, že ten obrovský přísun informací, který vám dává satelitní televize, internet a další a to nahrazuje tu neochotu informovat nás úplně," upozorňuje Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.

„Když už mluvíme o odvolání amerických vojsk ze Sýrie, tak jsem neslyšel jestli ty dva  až tři měsíce odsunu budou naplněny usilovným přemísťováním amerických vojáků někam jinam, do nejbližšího okolí a nebo jestli se vrátí na základny do USA a nebo jestli nepojedou do baltských zemí. Ta zpráva je vlastně o ničem. A že bude mít Putin výroční konferenci, nepřekvapí už snad ani Jolku Krásnou z ČT," dodává Zdeněk Zbořil. 

Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)