Svátek má: Miloš

Politika

Velikost textu:

Ze všech zemí světa jen Rusko nemá na webu MZV ČR odkazy na média

Ze všech zemí světa jen Rusko nemá na webu MZV ČR odkazy na média

Je to skandální chyba nebo snad dokonce hloupý úmysl, že ze všech zemí světa  uvedených na webu Ministerstva zahraničních věcí Česka nemá   jen Rusko rubriku s  odkazy na jejich média? Proč tomu tak, když webové stránky úřadu tvoří a udržují  pracovníci ministerstva?

Ministerstvo zahraničních věcí v Praze. Tam se dějí věci
14. listopadu 2020 - 06:20

Za povšimnutí stojí skutečnost, že  u všech států z celého světa najdete rubriku informační média, ovšem pozor, kromě Ruska, jak zjistíte podíváte-li se na obrázek pod tímto textem.

Dokonce i malý stát v Evropě, jakým je Lichtenštejnsko,   má rubriku informační média uvedenou, třebaže po rozkrytí kapitoly se dozvíte, že momentálně nejsou k dispozici žádné informace o médiích.


rubriku informační média  
Rubriku informační média naleznete i u státu Kosovo, s kterým nemá Česko uzavřeny diplomatické vztahy, neboť Kosovo uznala vláda Mirka Topolánka za podivných okolností, ale Poslanecká sněmovna toto uznání neodhlasovala. 

Rubriku informační média naleznete dokonce i v Asii u území Tchaj-wan, který je součástí Číny, ale to už je jiná kapitola.  

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, mzv.cz,  foto: ps)