Svátek má: Hedvika

Regiony

Velikost textu:

Bernard Fest se přesouvá do roku 2022

Bernard Fest se přesouvá do roku 2022

Současná situace přinutila Rodinný pivovar Bernard už podruhé přesunout oblíbený Bernard Fest.

Ilustrační foto
14. února 2021 - 11:00

„Festival jsme ze známých důvodu museli z roku 2020 přeložit do roku 2021. Bohužel ani letos není jisté, že se budeme moci ve slíbeném termínu sejít. Proto jsme se rozhodli, že Bernard Fest ani v letošním roce neuspořádáme,“ oznámil PR manažer pivovaru Zdeněk Mikulášek.

Takto velká akce vyžaduje několikaměsíční přípravy, úsilí mnoha lidí a vysoké výdaje. „Nemůžeme je vynakládat bez jistoty, že se akce bude moci uskutečnit,“ vysvětlil Zdeněk Mikulášek s tím, že festival je přesunutý na červen roku 2022.Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. „Pokud si návštěvníci vstupenky ponechají, budou mít jistotu vstupu a zároveň tím podpoří přípravu festivalu,“ říká Zdeněk Mikulášek, „už nyní se pivovar připravuje na programu Bernard Festu 2022, který s dostatečným předstihem zveřejní. Kdo bude chtít vstupné vrátit, dostane ho tam, kde vstupenky zakoupil, tedy ve Značkových prodejnách Bernard, nebo prostřednictvím sítě sms ticket ".

Rodinný pivovar Bernard děkuje fanouškům a návštěvníkům Bernard Festu za podporu, velmi si jí váží a těší se na shledanou na Horním náměstí v Humpolci v červnu 2022," dodává Zdeněk Mikulášek.

NovinkyVysočina.cz informoval Radek Tulis, tiskový mluvčí,  Rodinný pivovar BERNARD a.s..

(rp,novinkyvysocina,foto: RP Bernard)