Svátek má: Hugo

Regiony

Velikost textu:

Frenštát pod Radhoštěm prezentoval Beskydy na veletrhu v Praze

Frenštát pod Radhoštěm prezentoval Beskydy na veletrhu v Praze

Ve dnech 14. – 16.února 2020 představily pracovnice frenštátského turistického informačního centra turistickou oblast Beskydy – Valašsko českým a zahraničním cestovatelům na veletrhu Holiday world v Praze.

MSKna veletrhu Holiday world v Praze
21. února 2020 - 12:00

Prezentovaly naše atraktivity v Praze na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday world and Region world 2020 v rámci expozice Moravskoslezského kraje.

Domácí a zahraniční, odborná i laická veřejnost se v expozici Moravskoslezského kraje mohla seznámit s tím nejlepším, co náš kraj, turistická oblast Beskydy – Valašsko a také Frenštát pod Radhoštěm může v oblasti cestovního ruchu nabídnout. Jedním z nosných témat v regionech byla pěší turistika a cykloturistika.


„Návštěvníci hledali tipy na víkendové pobyty v Beskydech, a tak uvítali informace o možnosti získání slevové karty Beskydy Card. Spoustu dotazů bylo na termín otevření Libušína na Pustevnách. Oblast Beskydy – Valašsko nabídla i ochutnávku krajových dobrot: Štramberské uši a Marlenku. Dětem udělaly radost perníky s maskotem frenštátských skokanů lvíčkem Fittym. Zájem o turistickou oblast Beskydy – Valašsko byl velký a účast na veletrhu hodnotíme jako pozitivní přínos pro naše město,“ uvedla Patricie Pustějovská, referentka Turistického informačního centra Frenštát pod Radhoštěm.Moravskoslezský kraj v roce 2019 navštívilo poprvé v historii více než jeden milion turistů, což je meziroční nárůst o 2,8 %.  

Moravskoslezskenovinky.cz informovala Ing. Iva Vašendová tisková mluvčí, Městský úřad Frenštát pod Radhoštěm.

(jv,moravskoslezskenovinky.cz foto:arch.měú)