Svátek má: Doubravka

Regiony

Velikost textu:

Městská policie rozdávala radost. Byly to perníčky

Městská policie rozdávala radost. Byly to perníčky

Radost seniorům i hedikepovaným lidem rozdávali zástupci Městské policie Otrokovice. Mezi klienty otrokovického SENIORu, Chartity a Naděje rozdali devět set kusů perníčků.

Ilustrační foto
4. prosince 2021 - 07:31

Ty se stanou součástí Mikulášské nadílky. Perníčky si nechala městská policie vyrobit pro akci „Otrokovice pomáhají potřebným“, která se nakonec nemohla uskutečnit. „Součástí této tradiční akce jsme již od jejího počátku. Obstaráváme grilované maso i klobásy a ke každé porci přidáváme perníček s naším logem," uvedl  ředitel Městské policie Otrokovice Tomáš Gromus.

Vzhledem k tomu, že se perníčky pečou v předstihu, nebylo možné zrušit jejich objednávku. O využití perníčků ale měli strážníci jasno velmi rychle. Rozhodli se, že by mohly udělat radost seniorům i hendikepovaným lidem v Otrokovicích.


,,Oslovili jsme proto vedení SENIORu Otrokovice, Charity Otrokovice a otrokovické pobočky Naděje a po vzájemné domluvě sladké drobnosti rozvezli. Vzhledem k nouzovému stavu jsou v zařízeních omezeny návštěvy a klienti jsou tak ochuzeni o styk se svými rodinami. Naše perníčky jim alespoň trošku zpestří tuto nelehkou situaci a dodají pocit, že na ně myslíme,“ uzavřel Tomáš Gromus.
(pšt, zlinskenovinky.cz, zdroj: portál města Otrokovice)