Svátek má: Hugo

Regiony

Velikost textu:

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou města

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou města

V pondělí se uskuteční další Den s primátorkou. Obyvatelé Karlových Varů se mohou i v letošním roce setkávat s primátorkou města Andreou Pfeffer Ferklovou.

Primátorka Andrea Pfeffer Ferklová
21. února 2020 - 12:00

Pravidelným Dnům s primátorkou jsou obvykle vyhrazena poslední pondělní odpoledne v měsíci. Nejbližší se uskuteční v pondělí 24. února tradičně v pracovně primátorky v 5. patře budovy magistrátu v Moskevské ulici.

Zájemci mohou přijít se svými podněty, nápady nebo připomínkami bez předchozí rezervace termínu. Pro diskusi o libovolných tématech je vyhrazen čas od 15 do 17 hodin.

Na pravidelný Den s primátorkou mohou obyvatelé Karlových Varů přijít se svými podněty, nápady nebo připomínkami k chodu města. Stačí dorazit do kanceláře v 5. patře budovy magistrátu. Rezervace termínu není nutná. Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí.

Souběžně bude obyvatelům města k dispozici bezplatná právní poradna PRO BONO. "Prosíme všechny zájemce konzultaci s právníkem magistrátu města, aby s sebou vzali veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod. Bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," říká Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.„Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí," dodává Helena Kyselá.

Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.mmkv)