Svátek má: Ivana

Regiony

Velikost textu:

Otrokovice se i letos prezentovaly na Regiontouru

Otrokovice se i letos prezentovaly na Regiontouru

Hlavním cílem prezentace města na mezinárodním veletrhu průmyslu a cestovního ruchu Regiontour je ukázat návštěvníkům, že Otrokovice mají turistům co nabídnout, a že stojí za návštěvu.

Ilustrační foto z akce
21. ledna 2020 - 07:30

Veletrh se uskutečnil tradičně na brněnském Výstavišti ve dnech od 16. do 19. ledna.Otrokovický pultík s propagačními předměty a tiskovinami byl i letos součástí expozice Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.Zástupci Zlínského kraje byli oděni do bílých košil s doplňky tradičního regionálního modrotisku.

„Návštěvníkům veletrhu jsme nabízeli propagační tiskoviny, kapesní i nástěnné kalendáře, publikace o Tomáši Baťovi a další upomínkové předměty. Pochlubili jsme se pestrou škálou významných akcí, které se v našem městě letos budou konat,“ uvedl David Ambroz, pracovník Otrokovické BESEDY, který byl jedním z propagátorů našeho města. „Překvapilo mě, kolik lidí se u našeho stánku zastavovalo a chtělo si na Otrokovice zavzpomínat a pobavit se s námi o městě, které již navštívilo,“ řekl dále David Ambroz.

Jako každým rokem byl první den veletrhu určen pro odbornou veřejnost. Slavnostního zahájení se zúčastnila ministryně pro místní rozvoj ČR Klára Dostálová, celá řada dalších politiků a úvod si nenechali ujít ani zástupci otrokovické radnice v čele se starostkou města Hanou Večerkovou.


Veletrh REGIONTOUR je největší národní prezentací cestovního ruchu v České republice. Otrokovice jsou jeho každoroční součástí.

Pro Zlinskenovinky.cz Romana Stehlíková, tisková mluvčí města Otrokovice

(lh,zlinskenovinky.cz,foto web města Otrokovice)