Svátek má: Oleg

Regiony

Velikost textu:

Para hokejový šampionát v Ostravě těsně startem

Para hokejový šampionát v Ostravě těsně startem

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2021 začíná už tuto sobotu 19. června v Ostravar Aréně a fanoušci u toho nebudou chybět. Připravené je zázemí pro hráče i ledová plocha.

Ilustrační foto
18. června 2021 - 12:00

Na nadcházejícím mistrovství světa v parahokeji v Ostravě se do haly dostane až 2500 diváků. Pořadatelé šampionátu, který se bude hrát od 19. do 26. června, mohou s ohledem na platná protiepidemická opatření naplnit 25 procent kapacity.

V roce 2019, kdy se mistrovství také konalo v Ostravě, byla hala během řady zápasů téměř vyprodaná. Podpořit atmosféru akce tak má i velká zóna pro fanoušky, která v těsném sousedství arény nabídne dalších 2000 míst. Atmosféru šampionátu má pomoci vytvořit i velká fanouškovské zóna. Bude otevřena každý zápasový den.Diváci tam mohou sledovat na LED obrazovkách všechny zápasy. Kromě toho tam budou čtyři mobilní hřiště, kde si bude možné vyzkoušet i jiné sporty tělesně postižených jako paraflorbal, basketbal na vozíku či bocciu. Vstupné na celý den do zóny bude 90 korun. Úvodní zápas obstará domácí tým, který vyzve para hokejisty Jižní Koreje.

Hrad v Jindřichově Hradci založili Vítkovci erbu zlaté růže

(pšt, moravskoslezskenovinky.cz, zdroj: mmo)