Svátek má: Rostislav

Regiony

Velikost textu:

Policie hledá svědky dopravní nehody, kdy došlo ke sražení chodce

Policie hledá svědky dopravní nehody, kdy došlo ke sražení chodce

Policie vyzývá svědky dopravní nehody,  která se stala včerejšího dne 14.ledna 2021 v ranním čase 05:35 hodin v Ostravě – Hrabové, kdy došlo ke střetu vozidla a mladíka.

Z místa nehody
17. ledna 2021 - 21:30

Dosud nezjištěné vozidlo jelo ve směru jízdy od ulice Prodloužená na ulici Na rovince, kde na přechodu pro chodce došlo ke středu vozidla a osoby. Mladík (r. 1999) šel po přechodu pro chodce, kde ho zřejmě projíždějící řidič v autě přehlédl. Po srážce sice zastavil, měl se přesvědčit, zda se chodci nic nestalo a poté z místa nehody odjel neznámo kam. Po lékařském vyšetření bylo zjištěno, že mladík utrpěl zranění a věc byla dodatečně oznámena na Policii ČR.

Pro kompletaci informací žádá policie především samotného řidiče vozidla, který dopravní nehodu způsobil, aby se přihlásil na linku 158. Také žádá případné svědky dopravní nehody, řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh dopravní nehody nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.

Moravskoslezskénovinky.cz informovala por. Bc. Eva Michalíková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:krp msk)