Svátek má: Hugo

Regiony

Velikost textu:

Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi

Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) navazuje na své setkávání s občany kraje v regionech.

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová
21. února 2020 - 12:30

Ve středu 4. března 2020 opět otevře na jeden den svoji „mobilní kancelář“ v Mladé Boleslavi. V tomto volebním období je to již podruhé, co zavítá s kanceláří do „města automobilů“, přičemž poprvé to bylo 11. srpna 2017. Úřadovat bude na Magistrátu Města Mladá Boleslav od 10 do 16 hodin a navštívit ji může kdokoliv z obyvatel kraje nebo ze zástupců samospráv měst a obcí, a to nejen z blízkého okolí.

Po celý den bude hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová tamním obyvatelům individuálně pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.

„Mám za sebou z minulých dvou let desítky setkání s občany i starosty našich měst a obcí ze všech koutů našeho regionu. Vždy se na tato osobní setkání velmi těším. V Mladé Boleslavi, která je po Kladnu naším druhým největším statutárním městem, budu už podruhé a budu proto velmi ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat a podělit se o své starosti i radosti,“ zve veřejnost hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

I pro letošní rok plánuje hejtmanka, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Na její cestě jí doprovází odborníci na silniční dopravu, regionální rozvoj a cestovní ruch i pracovníci Odboru dotačních titulů Krajského úřadu Středočeského kraje, tedy oblastí, které občany nejvíce zajímají.

Středočeský kraj se opět zapojí do Festivalu vodní turistiky

Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi bez vyrušování posedět a popovídat. Pozvání hejtmanky platí nejen pro mladoboleslavské občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí. Informoval Krajský úřad Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:arch)