Svátek má: Iva

Regiony

Velikost textu:

Tragická nehoda čtyř aut u Rančířova. Řidič dodávky zemřel

Tragická nehoda čtyř aut u Rančířova. Řidič dodávky zemřel

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí před polednem u Rančířova na Jihlavsku. Na hlavním silničním tahu Jihlava – Znojmo se střetla čelně dodávka s nákladním vozidlem.

Místo dopravní nehpdy.
16. září 2020 - 11:00

Účast na karambolu měla ale celkem hned čtyři vozidla. „Bilance havárie je bohužel tragická. Řidiče dodávky již nebylo možné zachránit a svým vážným zraněním na místě události podlehl. Druhou osobu, řidiče kamionu, transportovali zdravotníci s lehčím zraněním na urgentní příjem Nemocnice Jihlava,“ doplnil mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček.

Krajská policejní mluvčí Dana Čírtková upřesnila, že účast na nehodě mají čtyři vozidla – dvě nákladní, jedno dodávkové a jedno osobní.

„Čelní střet mezi dodávkovým vozidlem a nákladním vozidlem převážejícím na přepravníku auta má fatální následky. Řidiči dodávkového vozidla utrpěl vážná zranění, kterým podlehl, řidič nákladního vozidla utrpěl lehké zranění, se kterým byl přepraven do zdravotnického zařízení,“
uvedla.

Řidiči zbývajících dvou vozidel, která byla při nehodě poškozena, zranění neutrpěli. Silnice byla zcela neprůjezdná a policisté odkláněli provoz v obou směrech před Brtnici.

(pšt, novinkyvysocina.cz, zdroj: Jihlavské listy)