Svátek má: Darina

Regiony

Velikost textu:

Univerzita Pardubice se představí na veletrhu Gaudeamus v Praze

Univerzita Pardubice se představí na veletrhu Gaudeamus v Praze

Studuj a nechej tu svůj otisk, vybízí Univerzita Pardubice své budoucí studenty. Univerzita se představí na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Praha 2020.

Ilustrační foto
19. ledna 2020 - 11:30

Zájemcům nabídne největší novinky v oborech na 7 fakultách a osloví je hravým vizuálním stylem.

Právě v Pardubicích mohou maturanti vybírat z celého spektra oborů od technických přes filozofické až po umělecké. Úplně poprvé je možné se přihlásit na studium Ekonomiky regionálního sportu, nebo do magisterského programu zaměřeného na ekologii - Udržitelný rozvoj v chemii a technologie. Škola chystá také nový doktorský program Konzervační vědy. Navíc mnoho oborů je přímo spojených s praxí.


Zaujmout maturanty chce univerzita na veletrhu také hravou vizuální podobou kampaně, která se odráží také v nové prezentaci školy. Zájemci mohou přímo na výstavišti nechat kousek sebe, svůj otisk přímo na speciální zdi nebo soutěžit se svým poselstvím na sociálních sítích. Odpovídat na jejich dotazy budou studenti všech fakult oblečeni v originálně pojaté bíločervené kombinaci symbolizující Univerzitu Pardubice.Univerzita Pardubice je jednou z 306 univerzit, vysokých škol a fakult z celkem 14 zemí světa, které se letošního veletrhu účastní. Její prezentaci najdou zájemci v hale č. 4 na výstavišti PVA Expo Praha - Letňany pod číslem 1. Veletrh Gaudeamus na pražském výstavišti startuje příští týden od úterý 21. a končí ve čtvrtek 23. ledna.

Pardubickénovinky.cz informovala Martina Macková, vedoucí Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa

 (red,pardubickenovinky.cz,foto:arch.)