Svátek má: Hedvika

Zprávy

Velikost textu:

1957-Dva miliony zemřely na asijskou chřipku, to byla pandemie, ale teď…

1957-Dva miliony zemřely na asijskou chřipku, to byla pandemie, ale teď…

Podle současných statistik zemřelo na Covid-19 na celém světě 251.697 lidí, 6.993 v Německu, 606 v Rakousku, 1.768 ve Švýcarsku... Jsou tato čísla správná? Píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Nightingale Hospital v Londýně
6. května 2020 - 06:20

Jsou velmi pochybná, protože se počítají všichni mrtví, bez ohledu na to, zda zemřeli jenom  na koronavir. Faktem je, že nemocnice jsou prázdné, ohlášená vlna infekcí nepřišla, dokonce i krátkodobá práce pro zaměstnance musela být zrušena na na mnoha místech kvůli nedostatku pacientů.

Následující fotografie zobrazuje situaci symbolicky. Rychle vybudovaná Nightingale Hospital v Londýně s kapacitou 4 000 lůžek byla uzavřena, protože měla jen 40 pacientů.Nouzová situace není nikde vidět!

Co se tady děje? Jaké lži nám říkají takzvaní „odborníci na zdraví“ a jaké jsou nesprávné argumenty pro režimy, aby odůvodnily své totalitní opatření omezením našich svobod a vyřazením celé ekonomiky z provozu?

Pro srovnání se vraťme zpět do historie pandemie, ale ne až tak daleko jako v roce 1918, ale spíše v době, kterou jsme zažili já a mnozí z vás. Bylo to v roce 1957, studená válka byla v plném proudu,

Buddy Holly zpíval svou píseň "Peggy Sue" v televizi ...


... a v kině se film promítal s Elvisem Presleym "Jailhouse Rock":


Cituji z Wikipedie: „Po španělské chřipce byla asijská chřipka druhou nejhorší pandemií chřipky 20. století. Byla způsobena virem chřipky A / Singapur / 1/57 (H2N2). Asijská chřipka vypukla v roce 1957 a pravděpodobně pocházela z Čínské lidové republiky.

Podle odhadů jí v letech 1957 a 1958 celosvětově podlehlo jednen až dva miliony lidí. Na asijskou chřipku v Německu zemřelo asi 30.000 lidí. Asijská chřipka byla způsobena podtypem viru, který vznikl kombinací viru lidské a ptačí chřipky (posun antigenu).

V té době bylo jako preventivní opatření doporučeno kloktat peroxidem vodíku a užívat tablety obsahující formalin.

A / H2N2 byl snadno přenosný z člověka na člověka a způsoboval chřipkové infekce až do roku 1968. Poté byl H2N2 „nahrazen“ podtypem A / H3N2; A / H3N2 způsobil v letech 1968 a 1969 pandemii známou jako hongkonská chřipka. “

Což je pozoruhodné, když se podíváme zpět na tento rok, že NICI bylo uzavřeno. Nebyly uzavřeny žádné společnosti, kanceláře, restaurace, školy, divadla, sportovní akce, cestování, veřejná doprava a žádné hranice - život pokračoval bez omezení a bez přerušení.

V té době média stále vykazovala vážné zprávy a nerozšiřovala paniku jako dnes. Tisk pouze psal, že to byl lékařský problém. Myšlenka, že by bylo možné zavřít celé země a přepsat ústavu, nikdy nikoho nenapadla.

Poté následovalo mnoho chřipkových vln se stovkami tisíc úmrtí ročně, ale nikdy nebyla tak jako dnes zavedena úplně iracionální, přehnaná a destruktivní opatření.Otázka, kterou si musíme všichni položit, je, proč dnes mnoho vlád po celém světě (ale ne všechny) rozbíjí své ekonomiky, lidi posílá do domácího vězení, ničí podniky, šíří zoufalství a ignoruje základní svobody a práva?

Odpověď je pro mě jasná: VŠECHNO NENÍ o ochraně našeho zdraví, ale o něčem úplně jiném.

Je to zjevný záchvat síly, fašistický převrat, odstranění ústavy a vlády pomocí nouzových opatření, která provází panika a strach.

Proč lidé zůstali v roce 1957 v klidu kvůli mnohem smrtelnější asijské chřipce a chovali se k ní jako k lékařskému problému, který byl řešen spíše lékařskou inteligencí než výmluvou k brutální instalaci totalitního režimu jako dnes?

Proč jsou starší lidé starší 80 let s předchozími nemocemi, všichni občané všech věkových skupin, kteří nemají nemoci, uzavřeni v karanténě? Děti jsou odříznuty od všech kontaktů, i když je prokázáno, že nerozšiřují infekci.

Proč to tak je, protože tehdejší generace právě prošla světovou válkou proti fašismu a žádný politik by se neodvážil znovu zavést stejné metody. Svoboda, demokracie, tržní ekonomika a osobní odpovědnost byly vysoce ceněny.

Bohužel, toto všechno bylo ztraceno nebo považováno za samozřejmé a současná generace z velké části se sestává z mozkových, rozmazlených, nestabilních krybabií, kteří se bojí svých kalhot, poslušně poslouchají, nemají odvahu klást otázky, natož bojovat.


Věří, že politici a média, kteří jim už dlouho lhali, jako že Usáma bin Ládin a jeho 19 amatérů zaútočili na Ameriku 11. září 2001, nebo že Saddám Husajn měl zbraně hromadného ničení…

Nyní je tato příležitost využívána pro konečnou realizaci velkého plánu NWO bez odporu obyvatelstva, a to kromě eko-fašismu také fašismus zdraví s nuceným očkováním a „sledováním“ všech kontaktů a aktivit.


Jak je možné, že se Švýcarsko, jediná země s dlouhou tradicí přímé demokracie, se staloa diktaturou přes noc ??? ANO, diktatura, kde byla ústava pozastavena, když byl vyhlášen mimořádný stav.

Režim v Bernu se jednoduše rozhodl vydat 95 miliard CHF jako „pomoc“ proti koronaviru a voliči nebyli požádáni, aby tak učinili, a nemohou proti tomu uspořádat referendum. Státní rozpočet je přitom pouze 70 miliard CHF.


Veřejný dluh Švýcarska se zdvojnásobil a budoucí generace budou muset tento koronový dluh splatit. Poškození způsobené odstavením a falešnou pandemií stále pokračuje, je to naprosté šílenství.

Neexistuje žádná kritika ani opozice ze strany obyvatelstva, ekonomiky, médií nebo politiků, ale všichni tleskají a jsou chváleni za to, jak Federální rada tlačí Švýcarsko do propasti.


(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,video:fb, foto:schallundrauch)